Araplar Kuşadası’nda

  • Aydın Gazete
  • 5 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

 Tanıtım çalışmaları kapsamında Kuşadası Belediyesi ve KODER’in davetiyle 22 Arap ülkesinden Kuşadası’na gelen 28 kişilik turizm heyetine ilçenin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapılıyor.

Kuşadası Belediyesi, 2017 turizm sezonunun verimli geçebilmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Uluslararası birçok turizm fuarında tanıtım çalışması yürüten Kuşadası Belediyesi son olarak Arap turistleri Kuşadası’na çekmeye yönelik çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında Kuşadası Belediyesi ve KODER tarafından 22 Arap ülkesinden 28 turizmci, büyükelçi ve gazeteci Kuşadası’na davet edildi.


Kendi ülkelerinde Kuşadası ve bölge turizmini tanıtmaya yönelik çalışma yürütecek olan heyet, Kuşadası’nın önemli turistik merkezlerini ziyaret ederek bilgi alıyor.

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile KODER Başkanı Tacettin Özden, Kuşadası ve bölge turizmini tanıtmaya yönelik çalışma yürütecek olan Arap turizm heyetiyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Türkiye Tunus Büyük Elçisi Ömer Faruk Doğan ve Ürdün Turizm Acentecileri Birliği Başkanı Shaher Hamdan’ın da katıldığı akşam yemeğinde Belediye Başkanı Kayalı katılımcılara Kuşadası ve bölgesinin önemli turistik merkezleri hakkında bilgi vererek Arap turistleri Kuşadası’nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar