Anne Adayları Bu Panel Sizin İçin

  • Aydın Gazete
  • 3 Mayıs 2017
  • Yorumlar Kapalı

“Hepimizden önce çocuklarımız hastanesi” sloganıyla bebek- çocuk sağlığına verdiği önemi vurgulayan Kent Sağlık Grubu’nun panel zincirine yeni bir halka ekleniyor.

Sağlıklı gebelik ve doğum süreci ile ilgili panellerden sonra Kent Sağlık Grubu, bu kez “Anne karnından anne kucağına sağlıklı bebek izlemi” konulu panel ile anne adaylarını bilgilendirecek. Panel 6 Mayıs Cumartesi günü 13.00-16.30 saatleri arasında Ege Palas Oteli’nde gerçekleşecek. Panelde Kent Sağlık Grubu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Namık Demir “Anne karnında sağlıklı bebek izlemi”, Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Önder Doksöz “Bebeğin ilk kalp atışından itibaren sağlıklı kalp gelişimi”, Çocuk Nöroloji Uzmanı Dr. Benal Çubuk “Yenidoğan izlemi & bebeklerde beyin ve zeka gelişimi” üzerine konuşacak.

Uzman Diyetisyen Gamze Gültekin “Gebelikte beslenme –anne sütünü artıran beslenme”, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Hemşiresi Havva Çakmak “Prematüre doğumlarda bebek izlemi” konularında  bilgi verecek, deneyimlerini paylaşacak. Panelde gebelik ve doğum sonrası bebek izleminin sağlıklı nesiller için önemi bir kez daha vurgulanacak. 

Halka açık ve ücretsiz panele isteyen tüm anne adayları katılabilecek

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar