Bahar Turnuvasında Kazananlar Ödüllerine Kavuştu

  • Aydın Gazete
  • 28 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

22.Bahar Şenlikleri Kapsamında Adü Spor Sahasında sokak basketbolu ve futbol alanında ödül töreni gerçekleştirildi. Gerçekleşen basketbol turnuvası sonucunda kadın ve erkek basketbol takımları kupa ve madalyalarını aldı.

Kadınlar basketbol kategorisinde Enstitülere üçüncülük ödüllerini vermek üzere Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Arş. Gör. Ali Emre Dingil, ikinci olan Hemşirelik Fakültesi takımına ödüllerini Aydın Basketbol İl Temsilcisi Ömer Görür ve birinciliği hak eden Fen-Edebiyat Fakültesi kadın basketbol takımına ödüllerini vermek üzere Sağlık, Kültür ve Spor(SKS) Daire Başkanı Göksel Baran oradaydı.

Erkek basketbol kategorisinde üçüncü olan Mühendislik Fakültesine ödüllerini Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü’nden Okt. Hoca Hüseyin Büyükçoban, ikinci olan “Nazilli B” takımına Ali Emre Dingil ve Ömer görür ödüllerini verirken birincilik kupası “Nazilli A” takımının oldu. Birinci takımın ödüllerini Yrd. Doç. Dr. Çağatay Dereceli ve SKS daire başkanı Göksel Baran verdi. Futbol müsabakalarında kazananlara ödüllerini vermek üzere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Tunca da ödül törenine katıldı.

Ödül töreni sonunda, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Güneş ve Yrd. Doç. Dr. Reşat Kartal turnuvalarda huzur ve dostluk ortamı içinde yarışan ve dereceye giren bütün takımları tebrik etti. Ödül töreni toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar