Kişiye Özel Hediyeler için Sosyopix!

  • Aydın Gazete
  • 27 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Hediye vermek de hediye almak kadar mutlu edici ve sevindirici bir durum, tabi ne alacağınıza karar verebildiğiniz müddetçe. Birçok kişi hediye vermeyi seviyor olsa da ne alacağına karar veremediği için buna çekinerek yaklaşır. Özellikle erkeklerin bu konuda çok sıkıntılı olduğu bilinen bir gerçekken, sevdiklerine özel günler için ne alacağını bilmeyenlere Sosyopix ilham verebilir.


Anılarınızı Hediyeleştirin!


Anılarınızın en özel kanıtı fotoğraflarınızdır. Sosyal medya hayatın içerisinde yer almaya başladığından beri fotoğraf çekmeye merak saldıysanız, şanslısınız. Sizin ya da sevdiklerinizin sosyal medyada paylaşmış olduğu fotoğrafları kullanarak ilginç hediyeler sunabilirsiniz. Tabi burada asıl işi yapacak olan Sosyopix’tir.


Instagram ya da Facebook gibi sosyal medya ağlarında paylaşılan fotoğrafların magnet, kitap, poster gibi farklı temalarla karşınıza çıkmasını sağlayan Sosyopix, ne alacağım derdini tarihe karıştırıyor. Sevgiliniz ya da anneniz için ne alacağınıza karar veremediğiniz anlarda fotoğraflardan yola çıkabilirsiniz. Sevgiliniz içerisinde birlikte fotoğraflarınızın yer aldığı bir kitap karşısında elbette mutlu olacaktır. Beğeni durumunu riske atmak istemediğiniz bir hediye vermeyi düşünüyorsanız, fotoğraflarla tasarlanan hediye seçenekleri kusursuz bir fikir olacaktır.


Anneniz için takvim posterler harika bir hediye olabilir. Bütün aile üyelerinin fotoğraflarının yer aldığı bu poster, bir anda evin en değerli eşyası haline gelebilir. İhtiyacınız olan tek şey 12 farklı aile fotoğrafıdır. Mutluluk dolu anlarınızı fotoğraflayarak şimdiden geleceğe yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.


Sosyopix’ten Kişiye Özel Hediyeler!


Sevdiklerinizin kendisini özel hissetmenizi istiyorsanız, kişiye özel hediyeler seçmek doğru bir karar olacaktır. Fotoğraflar kullanılarak oldukça şık, farklı ve kişiye özel hale gelen hediyeler için Sosyopix parmaklarınızın ucunda! Anılarınızın bir film şeridi gibi sadece gözlerinizin önünden geçmekle kalmasını istemiyor, dokunabileceğiniz hale gelmesini istiyorsanız, retro stiline sahip foto şeritler harika bir seçim olabilir. Yine retro sevenler için mini polaraid fotoğraflar uygun bir seçim olacaktır. Özellikle fotoğraf çekmeye meraklı biri için alabileceğiniz en özel hediyeler Sosyopix’te yer alıyor. Görmek için https://www.sosyopix.com/urunler adresini ziyaret etmeniz yeterli. Aklınıza takılan tüm soruları ekibe yöneltebilir ya da direkt siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar