Canlı Yayın Kiralama Bizim İşimiz

  • Aydın Gazete
  • 27 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Toplantı, etkinlik durumlarında radyo ve televizyonlara özel donanıma sahip araçlar kiralanır. Canlı yayın aracı maç ya da konser tarzındaki etkinliklerde de sıklıkla kiralanır. Bu araçların içinde tüm ekipmanlar bulunur ve reji odasını aratmazlar. Kullanım alanı ise oldukça fazladır. Canlı yayın araçları, uydu ya da internet üzerinden de canlı yayın yapabilirler. Bir veya daha fazla kameralı çekim yapmaya da elverişlidir.

 

Canlı Yayın Aracı Kiralama Hizmeti

 

Canlı yayın haberleri risk alınmayacak kadar önemlidir. Araçların sağlam ve güvenli olması gerekir. Canlı yayın aracı kiralama ile olay anında gerekli noktalara hızlı şekilde ulaşır ve aynı zamanda çekim işlemlerini de gerçekleştirirsiniz. Araç seçiminde donanımı yüksek olan ve arıza yaşatmayacak kalitede olan araçların seçilmesi çok önemlidir.

 

Canlı Yayın Aracı Kiralama Çözümleri

 

Canlı yayın aracı kiralama işlemleri sonrasında destek alır ve araç eğitim işlemini de alırsınız. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman Pelinsan sizlere hemen gerekli desteği sunar. Teknik desteğin yanı sıra sizler için çözüm yolları da sunar. Araç konforu ve müşteri memnuniyeti sistemi ile çalışan firma ile sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulunur.

 

İhtiyaçlarınıza Göre Canlı Yayın Araçları

 

İhtiyacınız doğrultusunda canlı yayın aracı kiralayarak tüm donanıma da sahip olursunuz. Kaband canlı yayın aracı ya da Pcom canlı yayın aracı olmak üzere farklı araç türlerini kiralayabilirsiniz. Etkinlik ve fuar işlemleriniz için 20 Mbit download ile 6mbit upload hızına sahip, uydudan yüksek olan hızlı internet sistemlerini de kiralayabilirsiniz. Teknik bilgi ekibi ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere kiralayacağınız araçlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

PELİNSAN ELEKTRONİK ile TV stüdyo tasarımı, satış sonrası destek işlemleri, kurulum, teknik destek işlemlerinden faydalanırsınız. http://pelinsan.com/canli-yayin-araci/ canlı yayın aracı, LED ışık sistemi ve Encoder/Decoder işlemlerinde de yararlanırsınız. Elektronik endüstri alanında yıllardır kendi ürünlerini üreten PELİNSAN Elektronik ile satış ve satış sonrası teknik desteği de alırsınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sisteminde 7/24 hizmet anlayışı kalitesi hakimdir. İstediğiniz alandaki hizmetlerden faydalanarak, teknik destek ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar