Protokolden Organ Bağışına Tam Destek

  • Aydın Gazete
  • 27 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Karşıyaka’daki kamu ile özel kurum ve kuruluş yöneticilerini bir araya getiren Nisan ayı sabah toplantısına İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli’de ilk kez katıldı. Karşıyaka için yapılabilecek yatırımların da görüşüldüğü toplantıda Kentsel Dönüşüm ve sağlık yatırımları damgasını vurdu.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Organ Bağışı konusunda İzmir’in, İzmir’de ise Karşıyaka’nın öncü olduğunu belirterek organ bağışı kampanyasına her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Kaymakam Yücel “Her alanda olduğu gibi Organ bağışında da Karşıyakalılar çok duyarlı. İyi katılım var. Binlerce insan organ bekliyor. Bedenlerin yerin altında toprak olması yerine cana can katsın istiyoruz” dedi. 

Sosyal Medyadaki tehlikelerden de söz eden Kaymakam Yücel, şöyle konuştu. “Sosyal medyada Subliminal mesajlar ile insanlarımızın beyinlerine hükmedilmeye çalışılıyor. Bu mesajlar insanlarımızın birlik, beraberliklerini bozmaya yönelik olduğunu düşünüyorum. Sosyal medyadan vazgeçmek mümkün değil. Ancak çevremizi, eşimizi çocuklarımızı sosyal medyadan gelecek tehlikelere karşı korumalıyız”

Birlikte yapılan toplantının sinerji yaratığını da vurgulayan Kaymakam Yücel, katılanlar ile birlikte kahvaltı yaptı.

Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürlüğü, Ağız ve Diş Sağlığı ile Toplum Sağlığı Merkezi’nin ev sahipliğinde Denizpark restoran ta düzenlenen toplantıya İzmir İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Bediha Salnur, İzmir İl Halk Sağlığı Müdürü Uz. Dr. Mustafa Kırlangıç, PTT Baş Müdür Yardımcısı Abdullah Sarıboğa’nın da konuk olarak katıldılar. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar