İzmir’nin En Hızlıları Belli Oldu

  • Aydın Gazete
  • 26 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Heyecan dolu yarışlar sonucunda; 10 yaş kategorisinde İzmir’den İlkim Altunbudak ve İzmir’den Yağız Yılmaz, 11 Yaş kategorisinde İzmir’ den Beren Taşdelen ve İzmir ’den Mahmut Can Çalışır 12 yaş kategorisinde İzmir’den Selin Soydan ve İzmir’den Mert Ali Çevik ,13 yaş kategorisinde İzmir’den Hatice Ceren Palalı ve İzmir’den Egemen gürcan, 14 yaş kategorisinde İzmir’den Simay Özçiftçi ve İzmir’den Emir İlbasan İstanbul’da gerçekleşecek büyük finalde ise çocuklar ‘Türkiye’nin En Hızlısı’ unvanını kazanarak spor hayatlarına önemli etkileri olacak ödüllerden yararlanma fırsatına kavuşacaklar.

Toplamda 2 milyona yakın çocuğun katılımının beklendiği “Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı” yarışlarında elemeleri geçen çocuklar 12 Haziran Pazartesi günü İstanbul’da gerçekleşecek Türkiye Finali’nde büyük ödül için yarışacaklar. Kendi yaş kategorilerinde birinci olacak çocuklar ‘Türkiye’nin En Hızlısı’ unvanını kazanarak spor hayatlarına önemli etkileri olacak ödüller kazanacak.

Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Büyük Finali’nde kendi yaş kategorilerinde ilk üçe giren sporculara, yarışmaya katıldıkları yıldan sonraki eğitim öğretim süresi dahilinde spor yaşantılarına devam etmeleri şartıyla aylık eğitim bursu verilecek. Ayrıca kendi yaş kategorilerinde Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Finali sonucunda birinci olacak sporcular da Avrupa Atletizm Şampiyona’sını İtalya’da izlemeye şansı yakalayacak.

Yarışmanın yapılacağı diğer iller:

18 Nisan Çanakkale

24 Nisan İzmir

11 Mayıs Ankara

23 Mayıs Tokat

25 Mayıs Erzurum

30 Mayıs Diyarbakır

1 Haziran Gaziantep

5 Haziran Mersin

7-8 Haziran İstanbul Kıta Finalleri

12 Haziran Türkiye Finali

Detaylı bilgi için:

www.cheetosturkiyeninenhizlisi.com

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar