Ağapark Yaza Hazırlanıyor

  • Aydın Gazete
  • 24 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

 Yeşillendirme faaliyetlerine son sürat devam eden Aliağa Belediyesi, yaz sezonuna hazırlanan Ağapark’ta ağaçlandırma çalışması yapıyor.

Bu yaz da Aliağalıların vazgeçilmez adreslerinden bir olacak olan Ağapark, yapılan ağaçlandırma çalışmaları ile daha yeşil, daha temiz ve daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ağaçlandırma faaliyetleri kapsamında farklı bitki ve çalı gruplarından binlerce ağacın dikimini gerçekleştirmek için aralıksız çalışıyor. Aliağa Belediyesi’nin çalışmalarıyla yeşille mavinin kucaklaştığı bir sosyal tesise dönüştürülen Ağapark, bu yaz da misafirlerine hem yeşilin hem de mavinin huzurunu yaşatacak. 

Aliağalıları yeni yaz sezonunda daha iyi bir ortamda misafir etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Bilal Özdemir, “Ağapark, geçen yıl olduğu gibi bu yılda Aliağalıların en fazla ziyaret ettikleri sosyal tesislerden biri olacak. Ağapark, Aliağa’dan olduğu kadar çevre ilçelerden de yüzlerce misafiri ağırlıyor. Vatandaşlarımızı daha estetik, daha yeşil bir ortamda misafir edebilmek için yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar