Hızlı ve Öfkeli 8 Gişe Rekoru Kırmaya Hazırlanıyor

  • Aydın Gazete
  • 17 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Aksiyon ve gerilim filmleri içinde izleyicinin beğenini toplamış ve dünya çapında üne kavuşmuş bir film olan Hızlı ve Öfkeli filmi yeni serisi ile vizyona girmeye hazırlanıyor.. Hızlı ve Öfkeli 8 filmi adı ile yayınlanacak olan filmde Amerikan yasadışı sokak yarışı, silahlı soygun çetelerini anlatan bir hikaye işlenecek. Serinin ilk filmi 2001 yılında büyük başarı elde etti ve 41 milyon dolarlık bir hasılat rekoru kırmıştı. Filmin devamı niteliğinde olan Daha Hızlı Daha Öfkeli ise 2003 yılında çekildi. Serinin üçüncü filmi Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı’dır. Serinin üçüncü filmi diğerlerinden biraz farklı olup, Hızlı ve Öfkeli serisini 6.ve 7. Serilere bağlayan bir köprü görevindedir. Filmin en son yayınlanacak olan 8. serisinde ise gişe rekorlarının kırılması bekleniyor.

 

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmleri ve Serisi

 

Hızlı ve Öfkeli 4’ün konusu Dominik Cumhuriyetinde olan yakıt tankerlerinin kaçırılmasıyla başlıyordu. Hızlı ve Öfkeli 8 ise seri filmleri içinde Hızlı ve Öfkeli 4 filminde de işlenen hikayeye yakın bir hikaye işleyecek. Eski filmde FBI yetki alanının dışına çıktığı için Dom ve Brian yalnız kalışı ve Mia ile ekibi toplayarak Dom’u kaçırmaya gitmesi ile film noktalanmıştı. Hızlı ve öfkeli 5: Rio Soygunu ise serinin beşinci filmi olarak karşımıza çıkmıştı.2011 yılında yayınlananbu filmde Dom hapisten kaçırılır ve özgürlüğüne kavuşur. Özgürlüklerini ellerine almalarına az bir süre kalır. Amaçları seçkin yarışçıları toplayıp kendilerinin ölmesini isteyen iş adamlarından kurtulmaktır, amaç.

 

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmleri Serisinde Macera Devam Ediyor

 

2013 yılında gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 6 filminde kahramanlar zengin olur ve paranın tadını çıkarırlar. Diğer taraftan da artık evlerine dönmek ve kaçmadan yaşamanın arzusu içindeler. Kısır döngü içine düşecek olan kahramanları yeni bir oyun bekler. Dom takımını Londra’da yeniden toplayacak ve kazandıkları takdirde ailelerine dönebileceklerdir. Hızlı ve Öfkeli 7 serisinde ise Dom ve ekibi kazanır ve ailelerine geri dönmek ister.

 

Hızlı ve Öfkeli 8 Filminin Geniş Özeti

 

Suçlara karışan kahramanlar bu seride sakinleşmiştir. Suçtan uzak bir hayat yaşamak istiyorlar ve hepsinin bir hayali vardır. Dom ve Letty evlenir. Brian ve Mia ise emekli olmak ister. Dünya turu yaparlar ve ekibin her üyesi temiz çıktığı için normal hayatlarına geri dönerler. Bu kez gizemli bir kadın ortaya çıkar ve Dom’u hedef alır. Sinema dünyasının en uzun soluklu filmlerinden biri olamaya aday olan Hızlı ve Öfkeli serisi filminin sekizincisinde yönetmen F. GaryGray’dir. Oyuncular VinDiesel, Dwayne Johnson, NathalieEmmanuel, CharlizeTheron,Ludacris ve birbirinden ünlü isimler olacaktır.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar