Orse Oyun Makinaları Dünyaya Açılıyor!

  • Aydın Gazete
  • 11 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Oyun makineleri, kapalı mekânlarda vakit geçirmeye alışan günümüz insanlarının boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirmelerini sağlayan önemli araçlar olarak gösterilebilir. Tabi açık havada da kullanılabilen bazı oyun makineleri var ama bu makineleri genellikle kapalı mekânlara kurulan ve kullanılan araçlar olarak tarif etmek yanlış olmayacaktır. İnsanların langırt, boks makinesi, jetonlu bilardo masaları, balyoz makinesi gibi onlarca, yüzlerce farklı çeşidi bulunan oyun makinelerini gösterdikleri ilgi sayesinde, bu makineleri mekânlarına yerleştiren işletmelerin sayısı artmış ve oyun makinesi üretimi, bakımı, servisliği ve yedek parça sağlama işleri önemli bir sektör haline gelmiştir.


15-20 yıl öncesine kadar bu oyun makinelerini temin etmek isteyenler genellikle yurt dışında üretilmiş olan makinelerden almak zorunda kalıyorlardı. Bu nedenle makinenin kurulumu ve kullanımı konularında, makinede çıkan arızların ya da eksikliklerin giderilmesi hususlarında önemli sıkıntılar yaşıyorlardı. Dolayısıyla oyun makineleri için önemli kabul edilebilecek miktarda döviz harcanmasına rağmen bu makinelerden istenilen verim alınamıyordu. O yıllarda yerli üretim yapan firmaların imal ettiği oyun makineleri ise istenilen kaliteye ya da standartlara ulaşamıyordu.


Orse Oyun Makinaları Firması böyle bir ortamda oyun makinelerini işletmeye başladığı 2002 senesinde sektöre adım atmıştır. Hızlı bir gelişim sürecinin ardından sektördeki boşluğu ve kullanılan oyun makinelerinin eksikliklerini gören Orse Oyun Makinaları Firması 2009 senesinde oyun makineleri üretimine başlamıştır. Firma, aradan geçen yaklaşık 10 yıllık süre içinde ülkemizde üretilen en kaliteli oyun makinelerini üretmeyi başarmış durumda bulunmaktadır.


Orse Oyun Makinaları tarafından üretilen oyun makinelerinin çeşitleri 20 kadardır. Ama bu çeşitler sadece oyun makinelerinin isimlendirildikleri gruplar olarak da kabul edilebilirler. Örnek vermek gerekirse, boks makinesi çeşitler arasında bir kere geçmektedir. Ama firmanın ürettiği 4 farklı model boks makinesi vardır. Firmanın ürettiği oyun makinelerinin modellerini ayrı birer ürün, çeşit olarak düşünürsek, Orse Oyun Makinaları tarafından imal edilen ve kullanıma sunulan oyun makineleri çeşitlerinin/modellerinin sayısının 100’e yaklaştığını söyleyebiliriz.


Orse Oyun tarafından üretilen oyun makineleri, satış anından kullanım süreci boyunca firmanın sağladığı önemli avantajlar sayesinde sahiplerine en iyi şekilde hizmet eden ve kazanç sağlayan makineler olarak görünüyor. Yenilikçi üretim anlayışı ve teknolojiyi yakından takip etmesi nedeniyle modellerini sürekli yenileyen firma, makinelerin satışı sonrasında verdiği eğitim, makinelerin kurulumu, makinelerin kullanımı sırasında meydana gelen arızalarda sağladığı teknik destek ve yedek parça desteği ile oyun makinesi salonları, cafeler, spor salonları, turistik tesisler, alış veriş merkezleri gibi oyun makinesi işletmecileri için mükemmel bir partner olarak görünüyor.


Üretim ve satışın yanı sıra ithalat ve ihracat da yapan Orse Oyun Makinaları Firması, ürünlerine verdiği 2 yıllık garanti ve makinelerde en kaliteli malzemeleri kullanması, uzman kadrosunun yaptığı tasarımlarla modellerini sürekli olarak yenilemesi ve geliştirmesi sayesinde oyun makineleri sektöründeki lider firmalar arasında başı çeken üretici olarak anlatılabilir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar