Oyunseverler için AMD’den 3 ayrı oyun kampanyası

  • Aydın Gazete
  • 8 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Oyun tarihinin mihenk taşlarından DOOM serisinin en güncel oyunu yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra 13 Mayıs 2016 tarihinde oyun severler ile buluştu. Muazzam görselleri ve hızlı tarzı ile dikkat çeken oyun, Vulkan destekli Radeon grafik kartlarında rakiplerine göre %30’a varan performans kazanımı sunuyor. Vatan Bilgisayar’dan alınan tüm Radeon RX 480 grafik kartlarıyla birlikte tüketicilere 22 Şubat 2017 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak DOOM kampanyanın tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

 

İnsanlık, Substrate adı verilen yeni bir düşmanın tehdidi altında. Bu yeni düşman insan ırkını evrenden silmek için var gücüyle çalışıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu Ashes of the Singularity: Escalation’da görevin genç bir asker olarak insan Substrate’lerin istilasından kurtarmak ve senin DirectX 12 desteği ile başarmaman için hiçbir bahanen yok!

 

Eğer niyetiniz tam bir hükümdarlık kurmak ise Total War: Warhammer size göre. Kuracağınız strateji sizi kral da yapabilir, yenilgilere aşina da.

 

İşte bu iki güzel oyun, Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan 6 veya 8 çekirdekli FX işlemcilerle birlikte oyun severlere ücretsiz olarak veriliyor. 14 Mart 2017- 10 Haziran 2017 tarihleri arasında sürecek olan kampanya hakkındaki tüm detaylı bilgiye buradan öğrenebilirsiniz.

 

AMD Hakkında

 

AMD 45 yılı aşkın süredir yüksek performanslı bilgisayar kullanıcılığı, grafik ve sanallaştırma teknolojilerinde oyunlar için yapı taşları, derinlikli platformlar ve veri merkezi gibi alanlarda yeniliğin itici gücü olmuştur. Yüz milyonlarca tüketici, önde gelen Fortune 500 şirketleri ve dünya çapındaki üstün bilimsel araştırma tesisleri yaşamlarını, çalışma şekillerini ve oyunlarını geliştirmek üzere AMD teknolojisine güveniyor. AMD çalışanları tüm dünyada, mümkün olanın ötesinde sınırları zorlayan harika ürünler yaratmak odağıyla çalışmalarını sürdürüyor. AMD’nin bugünü nasıl mümkün kıldığını ve yarınlara ne şekilde ilham verdiğini öğrenmek için AMD internet sitesini, blog, Facebook ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar