Kusursuz Saç Rengine Kavuşun

  • Aydın Gazete
  • 1 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Uzman Fransız PHYTOSOLBA Laboratuvarları tarafından üretilen ilk bitkisel saç boyası olma unvanına sahip PHYTOCOLOR’ın yeni serisi PHYTOCOLOR SENSITIVE ile saç telinize ve saç derinize saygılı, nazik boyama işlemi ile kusursuz sonuçlar elde etmek mümkün.

Epaline, Hünnap Ağacı Kabuğu, Jojoba Yağı ve Monoi Yağı gibi farklı etkideki içeriklerin bir araya getirilmesi sonucu geliştirilen PHYTOCOLOR SENSITIVE renk performansından ödün vermeden hassas saç derisi için özel olarak geliştirildi.

PHYTOCOLOR SENSITIVE, yeni inovatif formülü ile saç derisine ve saç tellerine olan üstün etkisini çoklu pigment teknolojisi ile birleştiriyor. Epaline ve Hünnap ağacı özü ile saç derisini koruyup, yatıştırırken; Monoi Yağı, Jojoba Yağı ve Epaline ile saç tellerini koruyor, besleyip güzelleştiriyor. Her renk tonu için en az 7 pigment kullanılan çoklu pigment teknolojisi ise yoğun ve canlı bir saç rengine kavuşmanıza ve kökten uca eşit ve güçlü bir renk elde etmenize olanak sağlıyor.

Saç derisindeki hassasiyeti minimuma indirerek, nazik boyama ile beyazları mükemmel bir şekilde kapatan, maksimum renk performansına sahip PHYTOCOLOR SENSITIVE saç boyası serisi içerisinde koyu kestane, kestane, çikolata kahve, açık kahve kestane, dore açık kestane ve açık cappuccino kestane olmak üzere 6 farklı renk tonu bulunuyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar