Tablet Dünyasını Kökten Değiştirecek

  • Aydın Gazete
  • 1 Nisan 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi Lenovo, Türkiye’nin eğlence ve kültür&sanat alanında perakende lideri olan D&R ile işbirliğine başladı. Şık tasarımı, gerçek mürekkepli kalemi ve ışıklı Halo klavyesiyle tablet dünyasını kökten değiştirecek Lenovo Yoga Book şimdi D&R mağazalarında sizleri bekliyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, dünyanın en ince 2’si 1 arada tableti* Yoga Book’u şimdi D&R mağazalarında sizlerle buluşturuyor. Gerçek mürekkepli kalemi ile kağıt üzerine alınan notları ya da çizimleri anlık olarak dijitalleştirebilen özelliği ile tablet dünyasını kökten değiştirecek olan Yoga Book, sadece 690 gram ağırlığa ve 4,05 mm inceliğe sahip.

Hem Performans Hem Şıklık Arayanlara

Lenovo’nun inovatif bakış açısı, metalik gri, şampanya ve karbon siyahı renk seçenekleri ile sunulan ve 360 derece açılan özel saat kayışı menteşeye sahip olan Yoga Book’un klavyesinde de kendini gösteriyor. Cihazın, not almak veya çizim yapmak için kullanılan alanı, istenirse tek dokunuşla dijital olarak ortaya çıkan ışıklı Halo klavyeye dönüşüyor ve böylece Yoga Book ile gerçek bir dizüstü bilgisayarlar deneyimi de yaşanabiliyor. Android ya da Windows işletim sistemi ile raflardaki yerini alan Yoga Book, Dolby Atmos® ses teknolojisi, 64 GB belleği ve 12 saate kadar pil ömrüyle ile rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor. Yoga Book şimdi hem D&R mağazaları hem de www.dr.com.tr adresinde satışta!

*Lenovo’nun 10.1″ ve daha üstü 2’si 1 arada tablet analizine dayanır. Windows, Android, Chrome veya OSX işletim sisteminin kullanıldığı ve Dünyada yıllık 1 milyondan fazla ürün sevkiyatı olan markaların ürünleri klavye kapalı konumdayken ölçülmüştür.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar