Ahmet Şerif İzgören Aydın’lılarla Buluştu

  • Aydın Gazete
  • 30 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Ticaret Odası üyeleri ve Aydınlıların yoğun ilgi gösterdiği seminer 1000’i aşkın katılımcı tarafından ilgiyle izlendi.

Açılış konuşmasına, Aydın Ticaret Odası’nın üyeleri için yaptığı eğitim ve seminerlere her zaman destek veren Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Cavit Bircan’a teşekkür ederek başlayan AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Markalaşmaya önem veren, Marka Şehir Aydın için üyelerinin gelişmesinin öneminin farkında olan bir Oda olarak bir eğitim markası olan Ahmet Şerif İzgören’i üyelerimiz ve Aydınlılarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler Aydın özelinde AYTO Akademiyi kurarken İzgören Akademinin gerçekleştirmiş olduğu büyük işleri kendimize örnek aldık.

Bugün geldiğimiz noktada salonlara sığamaz hale geldik. Bugün buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Şahsi dostluğundan kıvanç duyduğum Ahmet Şerif İzgören’e de bizleri kırmayarak Aydın’a ve üyelerimize değer katmaya geldiği için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Semineri katımcılar tarafından ilgiyle takip edilen Ahmet Şerif İzgören, hayatın içinde yer alan herkesin a, b, c, d ve e seçeneklerini ezbere bildiğini, başarıyı yakalamak isteyenlerin f seçeneğini ortaya çıkarması gerektiğini ve başarıyı, basit ayrıntıları herkesten önce görebilenlerin yakaladığını belirtti. Seminer sonunda katılımcılarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Ahmet Şerif İzgören, katılımcıların aldıkları kitaplarını da imzaladı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar