Portakal Kabuğu Görünümüne Son!

  • Aydın Gazete
  • 30 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Özellikle yaz ayları yaklaşırken kadınların en büyük problemlerinden biri de selülit oluyor. Kilolu ya da zayıf, genç ya da yaşlı her kadında görülebilen selülit; yanlış beslenme, hareketsizlik, genetik, hormonlar gibi birçok farklı nedenle ortaya çıkabiliyor. COSMED, kadınların kabusu olan selülite, anti selülit losyon ve anti selülit serumdan oluşan BODY ELIXIR serisiyle savaş açıyor. BODY ELIXIR Anti Selülit Losyon ve Anti Selülit Serum, bitkisel içerikleriyle portakal kabuğu görünümünün giderilmesine ve cildin sıkılaştırılmasına yardımcı oluyor.

COSMED’in BODY ELIXIR serisi ve uluslararası standartlardaki güvenilir tüm ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

COSMED hakkında:

COSMED, 2009 yılında insanların kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunma vizyonuyla kurulan bir dermokozmetik markası. 1984 yılından bu yana faaliyet gösteren Deren Kimya bünyesinde ve firmanın ikinci kuşak yöneticilerinden Deren Öztürk tarafından yaratılan marka, “Ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere yola çıktı. COSMED’in her bir ürünü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üretiliyor; eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaşıyor. Ürünler kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve etkili oluşlarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. COSMED, cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın, sağlıklı bakımı herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Markanın 2017 yılı itibariyle saç, cilt, vücut ve güneş koruması alanlarında toplam 49 ürünü bulunuyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar