Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Hakkında Bilgiler

  • Aydın Gazete
  • 29 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Günümüz de farklı farklı para kazanma alanları ortaya çıkmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi de sinema sektörü olarak karşınıza çıkar. Küreselleşme ve teknoloji çağın da olunması sebebi ile de bu sinema sektöründe ciddi oranda gelişmeler meydana gelmektedir.

 

Sinema sektörü riskli bir iştir ve bir çok yatırım yapılmasına rağmen bazen filmler hiçbir şekilde beğenilmemekte ve kimse tarafından da izlenmemektedir, ancak bazı filmler de yapılan yatırımların ve verilen emeğin hakkını vermektedir. Bu filmlerin belki de ne başında hızlı ve öfkeli 8 filmi gelmektedir. Bu film diğer bir çok filme göre çok özel bir durumdadır çünkü hiçbir sinema filmi sekizinci seri çıkana kadar ilgi ile izlenmemiştir. Bu film sekizinci seri olmasına rağmen bir çok kişi tarafından ilgi ile ve merak ile beklenmektedir. Bu da hızlı ve öfkeli serisinin ne kadar kaliteli ve ilgi çekici bir film olduğunu da gözler önüne sermektedir. Önceki serilerine göre bu film de biraz değişiklik yapılmış yeni oyuncular gelmiş ve bu oyunculara ek olarak yönetmen de de eski seridekine göre değişiklik olmuştur. Yeni yönetmeni F. Gary Gray olarak karşınıza çıkar , bu yönetmen de bu işin üstesinden çok iyi gelmiş ve ortaya harika bir eser çıkarmıştır.

 

Film hakkında genel bilgi verilecek olur ise film Amerika da yapılmıştır ve filmin dili de İngilizce olarak karşınıza çıkmaktadır. Hızlı ve öfkeli 8 filmi kadrosuna bakılacak olur ise sinema dünyasında adını duyurmuş olan ünlü oyunular burada yer almaktadır. Önceki serilere bakıldığı zaman film içerisinde bir çok yeni oyuncu rol almaya başlamış ve oyuncular da büyük değişiklikler olmaya başlamıştır. Aralarında ki benzerlik ise her gelen oyuncu diğer oyuncuyu aratmıyor ve aynı kalitede filmin izlenmesine yardımcı oluyor. Filmin yönetmeni eski yönetmenle farklılık gösteriyor ve F. Gary Gray olarak ta karşımıza çıkıyor. Bu yönetmen de eski yönetmeni aratmayacak şekilde bir başarıya imza atmış durumda. Film de iki adet yapımcı bulunuyor ve bu yapımcılar ise Vin Diesel ve Neal H. Moritz olmak üzere iki kişi olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen ve yapımcılar eski kaliteyi fazlası ile yakalamış durumda. Filmin oyuncu kadrosun da adını duyurmuş, alanında en başarılılardan oluşan oyuncular yer alıyor.

 

Bu oyunculara bakılacak olur ise Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges ve Jason Statham gibi alanların da ki en başarılı oyuncular burada yer almaktadır. Hızlı ve Öfkeli 8 izle ve filmin hikayesi hakkında bilgi verilecek olur ise bu hikaye eski hızlı ve öfkeli serilerine göre daha farklı seyir etmektedir. Bu film de en önemli iki karakter olarak karşımıza çıkan Dom ve Letty karakterleri bulunmaktadır ve bu karakterler eski seriler de sürekli kavga eden, suç işleyen kişiler olarak görülürdü. Bu film de ise değişiklik yaparak artık suçtan uzak yaşama , daha huzurlu bir hayat sürme kararı aldıklarını belirttiler. Bu kararları üzerine de birbirleri ile evlenerek uzak bir yer de suçtan uzak ve sakin bir şekilde yaşamak istediler.

 

Bunu üzerinde Chiper isimli gizemli bir kadın Dom ile konuşup onu ikna eder ve tekrardan suça sürüklenmesine sebep olur. Olay örgüsü bu şekilde heyecanlı bir şekilde devam etmektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar