Kim Kardashian Yaptıysa Bir Bildiği Vardır

  • Aydın Gazete
  • 22 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Takvimin 21 Mart’a dönmesi ve baharın gelişi ile birlikte, doğanın canlılığı tırnaklara taşınıyor. Stil sahibi kadınlar için tırnaklarda bahar trendinin Kim Kardashian gibi moda ikonlarının tercih ettiği tırnak piercingi gibi süslemeler ile rengârenk frenchler ve grafik bloklamalar olduğu belirtiliyor.

Kıyafet modası gibi tırnak modası da mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte doğanın enerjisi tırnaklara taşınıyor. Bahar modası hakkında ipuçları veren Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, ünlü moda ikonlarının kullandığı tırnak piercingi gibi süslemelerin ve moda haftalarında kullanılan rengarenk frenchler ve bloklamaların trend olduğunu belirtti.

Kim Kardashian Yaptıysa Bir Bildiği Vardır 

Bahar aylarında tırnak tasarımlarının ünlü moda ikonlarından ilham aldığına vurgu yapan Doğan, “Moda ikonlarının yaptıkları o sezonun trendlerinde çok belirleyici oluyor. Özellikle Kardashian ailesinin yaptığı her şey trend oluyor. Kim Kardashian, Snapchat’te paylaştığı tırnak piercingli fotoğrafı ile oldukça ilgi çekti. Kim Kardashian yaptıysa vardır bir bildiği. Tırnak piercingini kullanmak çok zor olsa da, bahar aylarında sık sık karşımıza çıkan bir trend olacağı kesin.” dedi.

Yenilikçi French ve Grafik Blok

Türk kadınlarının trendlerden bağımsız en çok tercih ettiği ‘french’ tırnakların baharda da rengârenk versiyonları ile karşımıza çıktığını söyleyen Doğan, “Türk kadınlarının en çok kullandığı uygulamalardan biri olan french baharda yenilikçi uygulamaları ile karşımıza çıkacak. Moda haftalarında modacıların sık sık kullandığı tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik, grafik renk bloklamalar da çok moda.” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar