Sarar’ın Mağaza Müzikleri SMG’den

  • Aydın Gazete
  • 21 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dünya markalarından küçük işletmelere kadar 400’ün üzerinde firmaya 8.500’e yakın noktada dijital müzik yayını hizmeti veren SMG, hizmet verdiği markaların arasına, hazır giyim sektörünün önde gelen şirketlerinden Sarar’ı ekledi. Giyim mağazalarının yanı sıra, grubun ev tekstili markası olan Sarev’de de kapalı devrede yasal müzik yayını hizmeti almaya başlayan Sarar, yurt içindeki 151 noktasında müşterilerini SMG’nin özel listeleri ile karşılamaya başladı.

SMG’nin deneyimli müzik direktörlerinin, markaların imajına uygun ve hedef kitlelerine farklı bir deneyim yaşatacak müzik listeleri oluşturduğunu söyleyen SMG Yönetim Kurulu Başkanı Gül Gürer Alimgil, Sarar için iki liste hazırladıklarını ifade etti. Buna göre, Interview mağazalarında ağırlıklı olarak hareketli parçalara yer verilirken, Sarar, Sarar Woman, CCS, Sarev, S’Store ve Outlet mağazalarında ise orta tempoda müzikler tercih edildi.

SMG hakkında:

2009 yılında kurulan SMG, Türkiye’de halka açık mekanlarda kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayınları yapmaktadır. Yayınları, geliştirdikleri yazılımla internet üzerinden değil depola-çal yöntemiyle gerçekleştiren SMG, bu şekilde yayın yapan tek şirket olup sektöründe lider konumda yer almaktadır. Müzik ile teknolojiyi birleştiren SMG, Türkiye’de ilk olarak dijital müzik yayını ileten şirkettir. Müzik, bekleme müziği, anons, entegre ses-görüntü ve ekran yönetimi çözümleriyle hizmet verdiği markaların, müşterileriyle bağ kurmasını sağlayan SMG, tüm bu yayınları lisansı kendine ait olan yazılım üzerinden, firmaların kendi bilgisayarları veya SMG music-box üzerinden gerçekleştirmektedir.

Uzman kadrosuyla alışveriş merkezleri, oteller, perakende satış noktaları, restoranlar, turistik tesisler, showroom’lar, sağlık merkezleri gibi oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 400’ün üzerinde firmaya 8.500’e yakın noktada hizmet veren SMG, Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015 Programı’nda 6. sırada, Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’nda ise 229. sırada yer almıştır. Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2016 Programı’nda da yer alan SMG, iki yıl art arda bu listeye girme başarısı göstermiştir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar