Başkan Tosun’dan İncesu Ziyareti

  • Aydın Gazete
  • 18 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Cuma günü ziyaretlerinde İncesu Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazını İncesu Mahalle Camii’nde eda eden Başkan Tosun’a, Kula Belediye Meclis Üyesi İlyas Macun, MASKİ Kula Şefi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür Vekili Adem Zobudoğuş, Müdür Yardımcısı Cihan Biçer ve İncesu Mahalle Muhtarı Mustafa Çapar eşlik etti.

Cuma namazı sonrası Mahalle sakinleri ile yağan kar’a rağmen Cami bahçesinde hasbihal eden Başkan Tosun, mahallede yapılacak projeleri değerlendirdi. Mahallelinin sorularını cevaplandıran Başkan Tosun, İncesu Mahallesi Tarihi Mahallelerimizden olmasına rağmen yıllardır hizmetten mahrum kaldı. İnşallah 2017 yılı içerisinde Mahallemizin Ulaşımından alt yapısına kadar tüm sorunlarını bitirileceğini ifade etti. İncesu Mahallesi’nin asıl adı “Gölde” olmasına rağmen sonradan değiştirilmesini doğru bulmadığını belirten Başkan Tosun, Mahalleli istediği taktirde eski adını Kula Belediye Meclisi’nden geçirerek “Gölde” adını geri getirebileceklerini sözlerine ekledi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula’nın tüm mahallelerinde olduğu gibi İncesu Mahallesi’nde de çalışmaların başlayacağını belirterek, “İncesu Mahallemizde vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksikliği hissedilen noktalarda yeni projeler üreteceğiz. 2017 programında inşallah Kula-Selendi Karayolu’ndan Mahalleye kadar olan alanı asfalt programımıza aldık, Mahallenin tarihi dokusuna zarar vermeden kanalizasyon çalışmalarını başlatarak vatandaşlarımızı sağlıklı bir altyapıya kavuşturacağız. Kar yağışına rağmen bizlerle hasbihal etmek için toplanan mahallelimize teşekkür ederim” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar