Google Haritalar Kayıt İle Firmanız Bulunabilir Olsun

  • Aydın Gazete
  • 4 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

İnternet ortamı insanların birçok şeyi bilinçli veya bilinçsizce zihinlerine yerleştirdikleri yani gizli öğrenmenin gerçekleştiği bir ortamdır. Bu ortamda milyarlarca insanın bulunduğunu var sayarsak burada yapılacak çok küçük bir reklamın çok büyük faydaları olacaktır.

Bazen ücretli reklamlar ile bazen Google adres ve harita üzerinden yapacağınız iş ile direkt reklam yaptırmadan müşterilerin size ulaşmasını kolaylaştırmak mümkündür. İnternet üzerinde bir tık mesafesinde olan müşteriler ve hedef kitleniz sizin internet sitenize ulaşmak için harita araması yaptıklarında Google Haritalar ile anında nerede olduğunuzu bulabilecektir. Size anında ulaşan hedef kitleniz ile iletişim kurup iş yapmak artık size kalmıştır.

İnternet ortamının en büyük portallarından olan Google, kullanıcıları için birçok kolaylık sunmaktadır. Bunlardan biri de adreslerin kaydedildiği Google haritalar kayıt sistemidir. Bu sistemde milyonlarca adres ve harita kayıtlıdır. Bu kayıtlarda tüm dünyanın ayrıntılı harita kayıtları bulunmaktadır.

Bu kayıtlar içinden siz isterseniz size ait özel kayıt oluşturup bu kaydınızı yani iş, firma adres bilgilerinizi Google aracılığı ile firma ekle kısmından internete koyup internet sitesinde iletişim ve genel bilgi kısmına yerleştirilebilirsiniz. Bu konuda Google bir firmanın bilgilerini alıp firma ekle kısmından kendi sistemine eklemektedir. Daha sonra ise Google harita firma ekle kısmından firmanın bilgilerini Google harita sistemine eklemiş olacaktır. Google haritalar kayıt sistemine eklenen firmanızın adı Google’a girildiğinde firmanın internet sitesinin yan tarafından firmanın adres bilgileri ile Google haritasında adres tarifi yer almaktadır. Bu kısımdan adrese ulaşılmaya çalışılırsa gidilecek yere mutlaka ulaşılır. Bu kadar gelişmiş bir teknolojinin bulunduğu internet ortamında artık kaybolmak kelimesi tarih olmuştur. Google harita ile dünya üzerinde neresi olursa olsun aranılan tüm adresleri bulmak çok kolaydır. Bu teknolojiden yararlanmak için, kendi işyerimizin kaydını Google harita firma ekle kısmından ekletmemiz yeterlidir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar