Kişisel tarzı Tamamlayan Tasarım Küpeler

  • Aydın Gazete
  • 4 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Modern moda detaylarını tercih etmeyen ve otantik çizgilerin gizemini seçenler için mükemmel bir koleksiyon yine Mortakı tarafından sunuluyor.

Takı türleri arasında kadınların vazgeçilmezi ve gözdesi olan küpeler tarzın tamamlayıcısı olma görevi görüyor. Her zevke ve tarza hitap eden küpeler mortaki.com internet sitesinde satışa sunuluyor. Sitede, çok geniş seçeneklere ulaşmak ve seçilen takıyı zevke göre şekillendirmek mümkün. Bu sayede hayal edilen takıya ulaşmak için hiçbir engel kalmıyor. Küpe, tarzının vazgeçilmez bir detayı haline gelmiş olan herkes için her yerde bulunması zor yüzlerce seçenek bu adreste takı severlerin beğenisine sunuluyor.

 

Günlük Şıklığı Tamamlayan Küpeler

Günlük takı tercihleri arasında küpeler en başta geliyor. Sade bir giyim tarzının bile küpelerle tamamlanması gerekiyor. Sade şıklıktan yana olan kadınlar için küçük değerli taşlardan ve küçük doğal taşlardan üretilmiş olan küpeler ideal. Yine sade bir giyim tarzını gösterişli küpelerle tamamlayarak zıtlıktan doğan uyum yakalanabilir. Halka küpeler, evvelki senelerde de olduğu gibi moda olmaya devam ediyor. Büyük halka küpeler özellikle kışın giyilen kombinlerle mükemmel bir uyum yakalıyor. Klasik giyimle ile tercih edilecek en güzel seçenek top küpeler oluyor. Top küpelerde, minik inciler modadaki sağlam yerini korurken, renkli taşlarla hazırlanmış olan top küpeler de büyük beğeni topluyor. Spor giyim tarzına tek olarak satılan tasarım küpeler mükemmel uyum sağlıyor. Birbirinden farklı iki figürler oluşturulmuş olan çift küpeler de son yılların gözdesi durumunda. Sallantılı küpeler de bu renkli site sayesinde geniş bir seçenek yelpazesine kavuşmuş durumda. Sıradan sallantılı küpelerden sıkılanlar için de birbirinden şaşırtıcı ve tasarım modeller göz çarpıyor.

 

Küpelerde Klasik Ve Otantik Çizgiler

Modern moda detaylarını tercih etmeyen ve otantik çizgilerin gizemini seçenler için mükemmel bir koleksiyon yine Mortakı tarafından sunuluyor. Otantik çizgilerle hazırlanmış ve Osmanlı esintileri taşıyan küpeler ağırlıkları ile dikkat çekiyor. Tasarımlarda asaletten taviz verilmemiş ve kusursuz detaylarla tüm küpeler farklı bir şekilde yorumlanmış. Yine klasik çizgilerde kalmak isteyenler için klasik küpe modelleri de bu adreste bulunuyor. Klasik ve yıllardır vazgeçilmeyen modeller, kaliteden ödün verilmeden yeniden tasarlanmış. Tüm otantik ve klasik koleksiyonlarda materyal seçimi müşteriye bırakılıyor. Gümüş sevenler için gümüş seçenekleri,altın tercih edenler için de altın seçenekleri mevcut. Taş detaylar üzerinde tercihe göre taş değişiklikleri de istenildiği biçimde yapılabiliyor.

 

Hayallerle Sınırlı Küpe Tasarımları

 

Sitede sunulan küpe çeşitleri birbirinden farklı ve özel olsa da, müşterilerin aradığını bulamama ihtimali düşünülmüş. Bu nedenle kişiye özel tasarım imkanı da site üzerinde tüm müşterilere sunuluyor. İleri bir çizim yeteneğine sahip olmaya da gerek yok. Amatörce hayalleri süsleyen küpe modeli çizilerek ve detayları da belirtilerek siteye gönderilebilir. Tasarım çalışması için ödenecek olan tutar ödendikten sonra profesyonel tasarımcılar çalışmaya başlıyor. Amatör çizimin profesyonellerin yorumlarıyla yeniden çizimleri yapılıyor ve müşteriye seçenekler halinde gönderiliyor. Hayallerindeki takının en canlı tasarımları arasında tercih yapan müşteri, tasarımında kullanılacak olan materyalin ve varsa taşların seçimini yapıyor. Altın ve roze altının mümkün olan tüm ayar seçenekleri arasında tercih yapılabilir. Yine gümüşün de çeşitli ayarları arasında tercih yapılabileceği gibi, rosyum kaplı gümüş de tercih edilebilir. Taşlar konusunda da seçenekler oldukça fazla. Pırlanta ve zümrüt gibi bilinen değerli taşların yanında, ametist ve akuamarin gibi doğal taşlar da seçenekler arasında bulunuyor. Bu hizmet sayesinde oldukça makul ücretler karşılığında, eşi benzeri olmayan bir çift küpeye sahip olmak çok kolay. Yine eşsiz bir hediye vermek isteyenler için de bu hizmet bulunmaz bir fırsat.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar