Saçlarınızı Kaybetmeden Ektirin

  • Aydın Gazete
  • 1 Mart 2017
  • Yorumlar Kapalı

Saçlarımızın dış görünüşümüzü oldukça olumlu yönde etkilediğini biliyoruz. Öyle ki ruh halimizi saçlarımızla yansıttığımız zamanlar bile oluyor.  Günümüzde doğal görünümlü ve bakımlı saçlar gerek erkekler gerekse kadınlar için ciddi derecede özgüven kaynağı oluyor. Saçlarımız sadece dış görünüşümüze katkıda bulunmakla kalmıyor sağlığımızda da önemli derecede rol oynuyor. Gür ve parlak saçlar sağlığımızı yansıtıyor. Ayrıca saçlarımız dışarıdan alınan darbelerin şiddetini en aza indiriyor ve vücut ısımızı dengelememize yardımcı oluyor. Saç ile ilgili problemleri olan kişilerin sorunu saçla sınırlı kalmıyor ve kişileri psikolojik olarak da etkiliyor. Durum böyle olunca saç ekim merkezleri  ve güzellik merkezlerine olan talep artıyor.

 Saç dökülmesi genellikle erkeklerin problemi olarak  algılanır fakat erkekler kadar kadınlarda bu durumdan muzdariptir. Saç dökülmesi çoğunlukla genetik olmakla birlikte vitamin eksikliği, beslenme yetersizliği, yoğun stres, sıkı saç şekilleri, beslenme yetersizliği gibi sebeplerle de dökülebilir.  Saç dökülmesini  önlemek için her şeyden önce beslenme alışkanlığınıza dikkat etmeli ve vitamin desteğini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Saçlarınızı duruladıktan sonra ılık su ile masaj yapmakta  saç dökülmesini önleyen faktörlerden biridir.

Öncelikle saçlarınız dökülüyorsa, dökülme nedenini  bulmalı ve ona göre tedaviye başlamalısınız. Saç dökülme sorununuz basit tedavilerle çözümlenemeyecek duruma gelmişse burada saç ekimi devreye giriyor. Saç ekiminin zararlı ve can yakan bir tedavi olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.  Saç ekimi, kişinin saçının yoğun olduğu bölgeden alınan saçın, saçsız bölgeye aktarılmasıyla gerçekleşir. Her saç ekimi iyi sonuçlar vermeyebilir. Tabi uzman ve deneyimli bir kadro ile bu ihtimaller ortadan kalkar. Saç ekimi konusunda her hekime güvenmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.  vegasacekimi.com sitesinin bu konuda size en iyi sonucu verebileceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik vegasacekimi.com , İzmir saç ekimi ve Adana saç ekimi şubeleriyle de hizmet vermektedir. Sizleri hijyenik ortamda üst seviyede bir özen göstererek istediğiniz şekilde doğal ve güzel görünümünüze kavuşturmayı amaçlamaktadır.

  Sizlerde sağlıklı, dolgun ve doğal görünümlü saçlara sahip olmak, güler yüzlü, samimi ve güvenilir hizmet anlaşımızdan faydalanmak istiyorsanız vegasacekimi.com sitesinden ve İzmir saç ekimi, Adana saç ekimi şubelerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar