Performans Canavarları Oyunseverleri Bekliyor

  • Aydın Gazete
  • 25 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

24.02.2017- Şubat ayı içerisinde farklı etkinliklerle oyun canavarlarını kullanıcılarla buluşturan Monster, teknoloji ve donanım harikası olan GTX 1050 ve GTX 1050Ti ekran kartlı oyun bilgisayarlarını satışa sundu.

Yenilenen Tasarımlarıyla Abra A5 ve Abra A7

Monster, tüm dünyadaki oyuncularla aynı anda aynı kalitede oyun oynama zevkini kullanıcılarına yaşatmak için Kaby lake kod adıyla çıkan 7. nesil Intel® Core™ i7 işlemcili, yüksek hızlı SSD depolama birimlerine ve GTX 1050 ve GTX 1050Ti grafik kartlarına sahip oyun bilgisayarlarını yüksek performans için en yeni tasarımla bir araya getirdi.

Son çıkan oyunları en yüksek detay seviyesinde oynarken, karanlıkta bile kendini belli eden beyaz aydınlatmalı klavyesi ve Full HD 1920×1080 piksel çözünürlükteki geniş açılı mat LED ekranı ile oyunun içinde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Performans canavarlarından biri olan ABRA A5 V10.1’in performans incelemelerine ve oyun testlerine buradan bakabilirsiniz.

Abra A5 ve Abra A7 modelleri yenilenen tasarımlarıyla bu adreste ve Monster mağazalarında oyun tutkunlarını bekliyor.

Monster Notebook’un Şubat ayında #monsterlarcanlanıyor hastagiyle düzenlediği yarışamada, hayallerini kullanarak yarattığı tasarımla birinci olan yarışmacı Monster Abra A5 V8.1.2 oyun bilgisayarının sahibi oldu. Sizler de ilerleyen günlerde bunun gibi yarışmalara katılıp oyun canavarlarından birine sahip olma şansını yakalamak için Monster Notebook facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Monster Hakkında

2005 yılında piyasaya girişiyle birlikte dizüstü bilgisayar dünyasında yüksek performansıyla çığır açan ve yepyeni bir standart sunan Notebook Canavarı Monster, son 12 yılda birçok ilke imza atmıştır.

Monster, İş İstasyonları Serisi (Workstation) ve Oyun Serisi (Gaming) olmak üzere iki kategoride dizüstü bilgisayar üretimi gerçekleştirmektedir. Oyun tutkunlarının masaüstü bilgisayar tabusu ilk kez Monster Notebook ile yıkılmış ve “oyun bilgisayarı” konsepti notebook dünyasına Monster sayesinde taşınmıştır. Yüksek hız, kapasite ve performans açısından üstün bir teknoloji sunan Monster Notebook, oyun tutkunları kadar mimarlar, grafik tasarımcılar gibi kapasiteye ve performansa ihtiyaç duyan farklı profillerdeki meslek gruplarının da kısa zamanda gözdesi haline gelmiştir.

2005 yılından bu yana kullanıcılarına farklı bir iş ve oyun deneyimi yaşama olanağı veren Notebook Canavarı, bunu, yüksek kapasiteye sahip SSD ya da 7200 RPM sabit diskler, yüksek kapasiteli ve performanslı bellekler ve yine yüksek performansa sahip ekran kartlarıyla gerçekleştirmektedir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar