Aydın’dan Basketbolda Özel Başarı

  • Aydın Gazete
  • 16 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ı 2. Bölge Basketbol Şampiyonası’nda temsilen eden Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Spor Kulübü, üçüncü oldu.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular 1. Bölge Akdeniz ve İç Anadolu Basketbol Şampiyonası, 2. Bölge Doğu Anadolu, Ege ve Karadeniz Basketbol Şampiyonası ve 3. Bölge Marmara Basketbol Şampiyonası Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleştirildi.
Aydın’ı temsilen katılan Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Spor Kulübü 2. Bölge Basketbol Şampiyonasında mücadele etti. Bölge şampiyonasına 7 ilden 11 basketbol takımı katıldı. Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Spor Kulübü 11 takım içerisinden bir üst tura çıkarak play off maçları oynadı. İlk 4 takım arasına kalmayı başaran Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Spor Kulübü Bölge Şampiyonasında 3’üncülük elde etti.

Özel sporcularımıza Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından kupa ve madalya takdim edildi. Bölge Şampiyonasında Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Vural Yıldız öğrencilerini yalnız bırakmadı.

Başarılı özel sporcular ve Basketbol Antrenörü Mehmet Kırmacı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Selami Balkan’a ziyarette bulundu. Spor Şube Müdürü Selami Balkan, önemli başarıdan dolayı sporcuları tebrik etti. Başarılı özel sporcularımıza eşofman, forma ve yağmurluktan oluşan sporcu çantası hediye edildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar