Tıp Bayramı’nda Yeni Hizmet Bürosunu Açtılar

  • Aydın Gazete
  • 14 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Tabip Odası Başkanı Metin Aydın’ın ev sahipliği yaptığı açılışa Tabip Odası Eski Başkanları’ndan Kemal Pirlibeyoğlu, Abidin Çakılcı, Adil Atalay, Nurten Atalay,İhsan Kaynar, Tuncay Erdemir, Eralp Atay’ın yanı sıra Eczacılar Odası Başkanı Sefa Karaaslan, ve çok sayıda doktor katılım gösterdi.

Konuşmasında, Aydın Tabip Odası’nın 63 yıllık bir mazisinin olduğunu ifade eden Aydın Tabip Odası Başkanı Metin Aydın, “Kuruluştan bu yana tüm oda başkanlarımızın ve ekip arkadaşlarının elleri üzerinde yükselerek ilerleyen odamıza şu an hizmet etmekten şahsım ve arkadaşlarım adına mutluluk duyuyorum.Bugüne kadar türlü badireler atlatarak hizmet veren odamız eski başkanlarına da minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Ülkemizde yaşanmış olan kötü talihsizlik sonrası bayram kutlamak istemiyoruz.

Bu olay zaten bizim mesleğimizin cilvesidir, pek çok acı olay yaşamamıza rağmen acımızı içimize atarak mesleğimizi icra etmeye çalışırız. Bazen hastalarımızı da kaybediyoruz ancak bu bizim işimizi yapmamıza engel olmuyor, çünkü ilgilenilmesi gereken diğer hastalarımız bizi bekliyor oluyorlar. Bu gibi travmatik olaylar silsilesi zamanla doktorlarımızı da yıpratıyor” dedi.

Ardından tüm tabiplerin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayan Başkan Aydın, yeni hizmet bürosunun hayırlı olmasını diledi. Aydın Tabip Odası’nın yeni hizmet bürosu Efeler Cumhuriyet Mahallesi Vali Konağı Bulvarı numara 45 adresinde hizmete açıldı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar