Söke MHP’den Kınama Mesajı

  • Aydın Gazete
  • 13 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Milliyetçi Hareket Partisi Söke İlçe Başkanı Turgay Avcı dün akşam Ankara’da meydana gelen terör  saldırısı ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Avcı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Terör çirkin yüzünü gösterdiğinde hep şu ifadeyi kullanırız; “Terör yine çirkin yüzünü gösterdi”. Oysaki neredeyse terör ile yatıp, terör ile kalkacağız. Terör yüreklerimizi yaktı, başkentimiz Ankara”nın göbeğinde bombayı patlattı. Onlarca ölü, yüzlerce yaralıyı arkasında bıraktı. Terör örgütlerinin üstlendiği, hedefinde ülkemizi bölme niyeti aleni olarak görülen terör belası gün geçmiyor ki şehit ve şehitler vermesin. 2013 yılında başlayan ve 20 Temmuz 2015 yılında sona eren çözüm süreci dedikleri, anaların ağlamadığı süreç olarak adlandırılan bu safsatanın ihanet ve çözülme süreci olduğu bir kez daha başkent Ankara”da ortaya çıkmıştır.

Ancak bu zavallı terör çetesi arkasında, içte ve dışta kimler varsa Türk Milleti”nin mücadelesi onlarla sürecektir. Bunlar bilsinler ki, hiçbir güç Allah”ın izniyle yurdumuzu böldüremeyecek ve kardeşi kardeşe düşüremeyecektir. 13.03.2016 tarihinde Ankara”da ki patlamada ölen şehitlerimize rahmet, yaralılara acil şifalar ve Türk Milletine başsağlığı dileriz.   

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar