Kuşadası Berlin’de Tanıtılıyor

  • Aydın Gazete
  • 8 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Almanya’nın Başkenti Berlin’de kapılarını açan 50. ITB Berlin Turizm Fuarı’nda Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde turizmcilerin katılımı ile açılan Kuşadası standında yoğun bir tanıtım çalışması başlatıldı.


Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Belediye Meclis Üyeleri Canan İnanç, Rıza Esen, KODER Başkanı Tacettin Özden ve turizmcilerin Kuşadası’nı temsilen katıldığı ITB Berlin Turizm Fuarında açılan stant yoğun ilgi görüyor.
Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal’ın da Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu ve Bakanlık Tanıtma Genel Müdürü İrfan Ünal ile birlikte ziyaret ettiği Kuşadası standında Bakan Ünal’ı Kaymakam Aksoy, Başkan Kayalı, KODER Başkanı Tacettin Özden, ve Belediye Meclis Üyesi İnanç karşıladı. Kuşadası’na özel ilgi gösterdiklerini söyleyen Bakan Ünal, Belediye Başkanı Özer Kayalı’ya, “Kuşadası turizmle tanıştığı ilk yıllara, eskiye göre ivme kaybetti. Tekrar eski günlerine kavuşturmak, hak ettiği ivmeyi kazandırmak için doğru yöntemler belirlememiz gerekiyor” dedi.

Başkan Kayalı ise Bakanlığın Kuşadası’na vereceği katkıdan dolayı teşekkür ederek “Türk turizminin amiral gemisi olan ilçemiz Kuşadası için, Kuşadası Belediyesi ve turizm örgütlenmeleri olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. ITB Berlin Fuarında da bunun en güzel örneğini sergiliyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar