Sözünü Tuttu, İlk Harcı Kendisi Koydu

  • Aydın Gazete
  • 6 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, yıllardır ilçe merkezinde atıl halde bulunan Hamam İnşaatı olarak bilinen sosyal tesislerin yapımını başlattı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde ilçe halkına verdiği “Hamam İnşaatı Kompleksi tamamlanacaktır” sözünü tutan Başkan Kale, ilk harcı ve tuğlayı da kendisi koydu. Şubat Ay’ı içerisinde ihalesi yapılan ve yaklaşık 742 bin TL’ye mal olacak olan Hamam Kompleksi içerisinde hamam, sauna, sosyal hizmetler birimi ofisleri, otopark, düğün salonu ve teras kafeteryası yer alacak.

Hamam İnşaatı Kompleksinde incelemelerde bulunan Başkan Kale, “Yıllar önce temeli atılan ve atıl bir halde bırakılan bu tesisin yapımına büyük önem vermekteyim. Daha önce de ilçe halkımıza söz vermiştim. Sözümüzü de yerine getirerek geçtiğimiz Şubat Ay’ında ihaleye çıktık. Yaklaşık 742 bin TL bedel ile ihalesini gerçekleştirdiğimiz bu tesisin yapımını başlattık. İnşallah bir aksilik olmazsa en geç altı ay içerisinde tesisimizin yapımını tamamlayarak açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

“KAPALI DÜĞÜN SALONU SIKINTISI AŞILIYOR”
İncirliova’da yaz aylarında yaşanılan düğün alanı sorununu Park İncirliova Sosyal Tesisleri’nde yaptıkları dört adet kır düğün salonu ile aştıklarını kaydeden Başkan Kale, özellikle kış aylarında ihtiyaç duyulan düğün salonu içinse Hamam İnşaatı Kompleksinin tamamlanmasıyla aşacaklarını söyledi.

Hamam İnşaatı Kompleksinin ikinci katının modern düğün salonu alanına dönüştürüleceğini müjdeleyen Başkan Kale, “Uzun zamandır ilçemizde yaşanılan kapalı düğün salonu ihtiyacını Hamam İnşaatı Kompleksi içerisinde modern bir düğün salonu alanı oluşturarak aşacağız” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar