Söke’li Adem’den 40 Kişilik Teklif

  • Aydın Gazete
  • 3 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ın Söke İlçesi’nde yaşayan ve Aydın Efeler ilçesinde 4 yıl önce gördüğü kıza aşık olan 27 yaşındaki Adem Kılıç Aydın Abide Meydanı’nda herkesin şaşkın bakışları arasında sevdiği kıza 40 kişilik arkadaş grubu ile evlenme teklifi etti. Çalıştığı iş yerinin önünde klarnet ve keman eşliğinde sevdiği adamı gören Birsen Soylular sürpriz evlenme teklifine ‘evet’ cevabı verince gençleri yoldan geçenler de alkışladı.

Aydın’ın Söke İlçesinde özel bir firmada müdürlük yapan 27 yaşındaki Adem Kılıç, kız arkadaşı Birsen Soylular’a işyerinde çalıştığı esnada sürpriz yaparak evlenme teklif etti. Heyecanı yüzünden okunan Adem Kılıç, 4 yıldır görüştüğü kız arkadaşı Birsen Soylular’a evlilik teklif etmek için arkadaşlarıyla bir organizasyon gerçekleştirdi. Sürpriz teklif esnasında Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki bir iş yerinde çalışan kız arkadaşının mesaisi sırasında dükkanın önüne gelerek bir anda konfetiler yakıldı. Sürpriz karşısında şaşkınlığını koruyamayan Soylular’ın ‘evet’ cevabının ardından, Adem Kılıç yüzüğü taktı.

Çiftin mutlu anlarına, çevrede bulunan vatandaşlar da eşlik etti. Adem Kılıç, 4 senedir arkadaş olduklarını, evlilik teklifi kabul edildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, ”İnşallah mutluluğumuz sonsuza kadar sürer “dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar