İri ve Diri Olacağız

  • Aydın Gazete
  • 1 Mart 2016
  • Yorumlar Kapalı

CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci ve İl yönetim kurulu üyeleri, ilçelere yaptıkları ziyaretler kapsamında CHP Didim İlçe Örgütünü ziyaret etti.

İnci’yi CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş ile ilçe yöneticileri ve partililer karşıladı. Ziyarette konuşan CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş CHP’nin son seçimlerde ülke genelinde istediği başarıyı elde edemediğini fakat Aydın’da başarılı sonuçlar aldığını ifade ederek “Didim olarak Aydın’daki başarıya katkı koyabildiysek ne mutlu bizlere; bizler Didim’de, Aydın’da ve ülke genelinde partimize üst noktalara taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunu da sizlerle ve partililerimizle yapacağız.” dedi.

“İRİ VE DİRİ OLACAĞIZ”

CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci bu tür ziyaretlerin bundan sonra sürdüreceklerini ifade ederek konuşmasına başlarken “Ülkemizin şiddetle CHP’ye ihtiyacı var. Kongreler kurultaylar sona erdi. Geçmişi geride bırakacağız. Bundan sonra iri ve diri olacağız. Yapmamız gereken artık yan yana gelmek. Hoşgörülü olacağız. Yanlışlarımız olabilir; geleceğimiz birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

“SOSYAL MEDYADAKİ ELEŞTİRİLERE SERT TEPKİ”
İnci partililere seslenerek “Biz birilerinin adamı değil davanın adamı olacağız. Bu partinin üyeleri fikri hür vicdani hürdür. Sosyal medyada yada basın önünde partilimin tüzel kişiliklerinin tartışılmasını onaylamıyorum. Siz kişiyi değil partiyi kötülüyorsunuz. Bu konuda eleştiriler ve yanlışlar varsa bizi yetkili organlarımız var ve orada değerlendirilir” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar