Yardım Tırı Uğurlandı

  • Aydın Gazete
  • 28 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Suriye’de devam eden iç savaş nedeniyle Türkiye’ye sığınan Suriyeliler için AK Parti Aydın İl Teşkilatı ve gönüllülerin destekleriyle toplanan yardım TIR’ı, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Aytaç Arslan ve çok sayıda partili tarafından yolcu edildi. AK Parti Kilis Sosyal İşler Başkanlığı ile AK Parti Aydın Sosyal İşleri Başkanlığı’nın işbirliği sonucu Aydın’dan toplanan giyecek ve gıdalar kamplarda kalan Suriyelilere dualarla uğurlandı.

Efeler ilçesi Atatürk Kent Meydanından yola çıkan ve yardımları taşıyan TIR’ı dolduran partili ve yardımseverlere teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, “Bu TIR’ımızda kıyafet ve bir miktar gıda malzemesi var. Yardımlarımızı inşallah Kilis’teki kamplarda toplanan Suriyeli kardeşlerimize gönderiyoruz. Bizler sadece öncülük yapıyoruz. Biz her zaman veren el alan elden üstündür prensibiyle hareket ediyoruz. Rabbim hep bize vermeyi nasip etsin. Allah bu milleti almaya, o zillete düşürmesin.

Aydın halkının büyük bir desteğini biz gördük. Kardeşlik bugünlerde belli oluyor. AK Parti teşkilatının da üzerine düşen kardeşliği yerine getirdiğine inanıyoruz. Herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar