UNUTULAN ÇANTA BOMBA SANILDI

  • Aydın Gazete
  • 24 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ın Efeler ilçesinde bir iş merkezinin önünde unutulan çanta, bomba paniğine neden oldu. Polisi harekete geçiren çantanın sahibi, unuttuğunu fark edince koşarak bölgeye geldi.

Olay, sabah saatlerinde Efeler ilçesi Zeybek Mahallesi Aydın-İzmir otoyolu kavşağında bulunan bir iş merkezinin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; diyaliz merkezi, ecza deposu ve bir banka şubesinin bulunduğu iş merkezinin girişindeki şüpheli çantayı fark eden vatandaşlar durumu polise ihbar etti. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeden gelen şüpheli paket ihbarı üzerine, çok sayıda polis ekibi kısa sürede bölgeye ulaştı.

İŞ merkezinin girişi ve güzergahını güvenlik şeridine alan polis ekipleri, bölgede araştırma başlattı. Polis ekipleri şüpheli çanta üzerinde inceleme yaptığı sırada, çantasını unuttuğunu bir süre sonra fark eden bir kişi koşarak bölgeye geldi. Çantasını teslim alan şahıs, neden olduğu panik nedeniyle şaşkınlık yaşadı. Şüpheli çantanın uzaklaştırılmasının ardından bölgede araç ve yaya trafiği normale döndü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar