En Yeni Tasarımlı Asus Telefon Modelleri

  • Aydın Gazete
  • 23 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Akıllı telefon modelleri en iyi marka kalitesinde. Asus telefon modelleri zarif ve estetik tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Ekran dayanıklılığı artırılmış, şarj ömrü süresi uzun. Çift sim kart özelliği taşıyan modellerde de yeni tasarımlar. Darbe ve çizilmelere karşı koruyucu ekran gücü. 

Asus Telefonlarda Donanım Özellikleri

Android işletim sistemi güçlü. Asus telefon tasarımları geliştirilmiş donanım özelliği ile sevenlerine güzel model çeşitleri sunmaya devam ediyor. Fraklı renkler her zaman sizlerin hoşuna gidecek çeşitlerde. Yükseltilebilir hafıza özelliği ile tüm modellerde sizlere özel telefonlar. 

Asus Telefonlarda Geliştirilmiş Kamera Özelliği

Kamera sistemi geliştirilmiş. Gece ve gündüz çekimleri daha net. Video ise kapasite olarak daha uzun. Piksel gücü ise tüm modellerde belirgin şekilde ortaya çıkıyor. Oyun oynamak isteyenler için özel tasarımlı modellerde yükleme de çok hızlı. Günümüz gelişen teknolojisi ile tüm tasarımlarda yenilikler. Sezon modellerinde renk ve desen çeşitliliği. Telefon çeşitleri her yıl yeni modelleri ile takipçilerine farklılığı getiriyor. 

Şık ve modern tasarımlarla her zaman yeni modelleri keşfetme zamanı. Tüm kalite sezon tasarımlarında. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/asus-zenfone bütçenize uygun modellerin hepsi uygun fiyatlarıyla. İnce tasarımlarıyla farkını ortaya koyuyor. Güvenli marka kalitesinde garantili telefon modelleri ile her yerde rahat edin. Kampanyalı fiyatlardan yararlanarak en güzel tasarımlarla kendinizi şımartın. Sevdiklerinize hediye düşünüyorsanız farklı renklerini seçebilir ve armağan edebilirsiniz. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar