İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRMEYİ ÖNEMSİYORUZ

  • Aydın Gazete
  • 19 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Birçok alanda dur duraksız çalışan Efeler Belediyesi, park ve yeşil alan çalışmalarına da büyük önem veriyor.

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ilçe sınırları içerisinde bulunan parklarda çocuk oyun grupları ve spor aletleri noktasında eksiklikler giderildiği gibi yenileme çalışmaları da yürütülüyor. Dahası ekipler, planlarda park alanı, yeşil doku olarak ayrılmış noktaları bir bir parklara dönüştürerek, halkın kullanımına sunuyor.

“İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRMEYİ ÖNEMSİYORUZ”
Kocagür Mahallesi’nde yapılmakta olan park çalışmalarını yerinde inceleyen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan daha sonra mahalle mahalle gezerek park olarak planlanan noktaları yerinde değerlendirdi. Daha yeşil bir Efeler için çalıştıklarını belirten Başkan Özakcan, “Efeler Belediyesi olarak çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Aydın’da yeşil alan ve parklara çok ihtiyaç var. Bize gelen talepler doğrultusunda Efeler Belediyesi sınırları içinde park yapılabilecek alanları değerlendirerek, halkımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Halkımızın hem görsellik, hem dinlenme, hem de nefes alabilecek noktalar olmasından dolayı bu çalışmayı önemsiyoruz. Çocuklarımız için oyun grupları, yetişkinlerimiz için spor aletleri parklarımızda halkımızın hizmetinde.

Parklarımızın tertemiz, bakımlı kalması için, yeşil alanların ilçemizde çoğalması için en önemlisi aralıksız olarak Efeler halkımız için çalışıyoruz. Efeler’e yakışır yeni düzenlemeler bir bir hayata geçiriliyor. Bugünde mahalle mahalle parklarımızda yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Dahası yapılması planlanan parklarımızla ilgili ekibimizle yerinde değerlendirmelerde bulunduk. Yeşil bir Efeler için parklar ve yeşil alanlarda çalışmalarımız sürecek. Çünkü ilçemizi güzelleştirmeyi önemsiyoruz. Bu parklarda Efeler ilçesindeki sakinlerimizin huzur ve mutluluk bulmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar