ÇOK AMAÇLI ALANYAPILIYOR

  • Aydın Gazete
  • 18 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Uzunçam Mahallesinde vatandaşların düğün, nişan vb. cemiyetlerini yapabileceği üstü kapalı bir alanının olmadığı bilgisini Uzunçam Mahalle Muhtarı Necdet Gören ve mahalle sakinlerinden alması üzerine Fen İşleri Müdürlüğü’ne talimat vererek çalışmaların başlatılmasını istedi. Belediye Başkanı Haluk Alıcık Uzunçam Mahallesinde çalışmaların başlatılması yönünde talimatını vermesinin ardından alanın yapılacağı yer belirlenerek 375 metrekare alan üzerinde mahalle halkının cemiyetlerini yapabileceği çok amaçlı sosyal çatının inşasına başladı.

15×25 ebadında Profil kaideli çelik Konstrüksiyon malzemeden oluşan sosyal amaçlı çatının tabanı kilitli beton parke taşı il kaplanarak düzenlemesi yapılırken aynı zamanda bu kapalı alanın hemen yanına 75 metrekare alan üzerine 15×5 ebadında bir de müştemilat binası yapılacak. Alanda yapılacak çevre düzenlemelerinin ardından Kardeşköy Mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Böyle bir cemiyet alanına uzun zamandır ihtiyaç duyduklarını belirten Mahalle sakinleri Nazilli Belediyesinin çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade ederlerken Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye olarak ilçeye bağlı tüm mahallelerde vatandaşın en çok ihtiyaç duydukları hizmetleri göz önünde bulundurarak çalışmalar yaptıklarını hatırlatarak “Vatandaşımızın rahatı için mesai saati gözetmeden çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki eksikleri tespit ederek çözüme kavuşturuyoruz.

Belediyemiz kendi imkânları ile mahallelerde en çok ihtiyaç duyulan çok amaçlı üstü kapalı bu mekânları yaratarak vatandaşın yaz kış rahat olmalarını sağlıyor. En kısa süreçte tamamlanacak bu üstü kapalı çok amaçlı cemiyet alanının Uzunçam halkına şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar