Potada Şampiyon Başak Koleji

  • Aydın Gazete
  • 30 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’da düzenlenen Yıldız Erkek Basketbol Turnuvası’nda ipi göğüsleyen Özel Başak Koleji, 6 yılda 5’inci kez il şampiyonu oldu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okullar Arası Yıldız Erkek Basketbol Müsabakalarında Özel Başak Koleji Etkek Basketbol takımı, final grubundaki tüm maçları kazanarak il şampiyonu oldu. Başak Koleji, Aydın’ı 13-15 Ocak 2016 tarihleri arasında İzmir ilinde yapılacak olan bölge şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.
Özel Başak Koleji antrenörleri, bu kategoride 6 yılda 5’inci şampiyonluğu kazanmanın mutluluk verici olduğunu belirtti. Emeklerinin karşılığını çok çalışarak aldıklarını kaydeden antrenörler, kendilerine bu yolda destek veren herkese çok teşekkür ettiklerini, amaçlarının bölge şampiyonasından 1. çıkarak Türkiye yarı finallerine katılmak olduğunu söylediler.
Özel Başak Koleji, şampiyonluğa giderken sırasıyla şu okulları mağlup etti: Gazipaşa Ortaokulu, Amerikan Kültür Koleji, Bozdoğan Fatih Ortaokulu, İncirliova Bahçeşehir Koleji, Efeler Bahçeşehir Koleji ve Gazipaşa Ortaokulu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar