AKMAZLAR ANISINA RESİM SERGİSİ

  • Aydın Gazete
  • 15 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Lise yıllarında resme olan merakını, evlendikten sonra da katıldığı kurslarla perçinleyen Canan Akmazlar’ın eserlerinden oluşan sergi, Söke Belediyesi Bedesten Sanat Galerisinde açıldı.

Serginin açılış törenine Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş, Belediye Meclis Üyeleri Yasemin Gürsoy, Levent Tuna, Haluk Kutlay, Hüseyin Gündüz, Yusuf Yaya, Afet Er, İsmail Yerli ve Hatice Uzel Çakar, Söke CHP Kadın Kolları Başkanı Nebihat Erten ve Kadın Kolları üyeleri, Akmazlar Ailesi ve yakınları ile davetliler katıldı. Duygulu anların yaşandığı sergide Canan Akmazlar geride bıraktığı eserleriyle bir kez daha anıldı.

Sergi açılışında konuşan Söke Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş; “Keşke bu sergiyi Canan arkadaşımız ile birlikteyken açabilseydik. Bugün bu mümkün olmasa da onun çalışmaları sanatseverle buluşurken; annesi, eşi ve çocukları bizlerle birlikteler. Bende zamansız bir şekilde aramızdan ayrılan arkadaşımız, kardeşimiz Canan Akmazlar’ın sergisinin açılışını yapmaktan dolayı son derece duygusal anlar yaşıyorum. Canan Akmazlar’a Allah’tan bir kez daha rahmet diliyor, bu serginin açılışında bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar