HALKA HİZMET BOYNUMUZUN BORCUDUR

  • Aydın Gazete
  • 10 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Söz konusu sorunların çözülmesi için geçtiğimiz hafta içerisinde Fen İşleri Müdürlüğü’ne talimat veren Başkan Kale, başlatılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Eğrek Mahallesi’ni ziyaret etti.

Eğrek Mahalle Muhtarı Levent Özkan ile birlikte yol yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Kale, daha daha sonra mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti.

İncirliova Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalardan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Eğrek Mahalle Muhtarı Levent Özkan ve Mahalle Sakinleri Başkan Kale’ye teşekkür etti.

MUHTAR ÖZKAN’DAN BAŞKAN KALE’YE TEŞEKKÜR
Mahalle içi yolların dar olmasından dolayı özellikle okul ve düğün salonunun bulunduğu alanlara araç ve yaya giriş çıkışlarında sorun yaşadıklarını, mevcut mezarlık alanının dolu olmasından dolayı defin hizmetlerinde büyük bir sıkıntı çektiklerini dile getiren Eğrek Mahalle Muhtarı Özkan; “Başkanım, başlattığınız bu çalışmalarla mahallemiz rahat bir nefes alacaktır. Yıllardır çözüm bekleyen bu sorunların sizlerin destekleriyle çözüme kavuşturulması bizleri mutlu etmiştir. Şahsım ve mahalle sakinlerim adına yaptğınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

HALKIMIZA HİZMET BOYNUMUZUN BORCUDUR
İncirliova Belediyesi olarak ilçenin tamamına hizmet götürmeye gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Kale, önceliklerinin acil çözüm bekleyen sorunlar olduğunu söyledi. “Halka hizmet Hak’ka hizmettir. Halkımıza hizmet boynumuzun borcudur” diyen Başkan Kale; “Bizler mahalle muhtarlarımız ile birlikte hareket etmeye özen gösteriyoruz. Muhtarımızın mahallemize ilişkin talepleri sonrasında yaptığımız incelemelerde bu sorunların bir an önce çözülmesi gerektiğini gördük ve çalışmalarımızı başlattık. Yeni açtığımız düğün salonu, okul ve mezarlık yollarındaki çalışmalarımız tamamlanmasıyla birlikte yolların üst kaplama işlerini gerçekleştireceğiz. Daha sonra da ihtiyaçlara yanıt vermemesinden dolayı yeni oluşturacağımız mezarlık alanının alt yapı ve çevre düzenlenmesi işlerini gerçekleştireceğiz. Böylece Eğrek Mahallemizde yıllardır çözüm bekleyen bu sorunları da çözüme kavuşturarak halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar