Samsung Galaxy S6 Edge Plus Özellikleri

  • Aydın Gazete
  • 9 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Samsung şüphesiz akıllı telefon sektörünün en iyilerinden. Apple markası ile birlikte Dünya’da en fazla ürün satışı yapılan markalardan. En iyi telefonlarından birisi de Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Telefonun en büyük özelliği Edge özelliği. Edge özelliği sayesinde telefonun kıvrımlı bölümünde farklı işlemler gerçekleştirmek mümkün. Bu özellik sadece Samsung telefonlarında olması nedeniyle şirket sektörde tasarım açısından da en başarılı firmalardan da birisi.

Galaxy S6 Özellikleri

Samsung telefonlar bilindiği üzere Google’ın piyasaya sürdüğü Android işletim sistemini kullanıyor. Android işletim sistemleri akıllı telefonlarda Dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemi. Henüz Android Lollipops işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonlar son Android versiyonu ile güncellenecek gibi görünüyor.

Telefonlarda 16 Mega piksel arka kamera bulunuyor. 5.7 inçlik ekranı 8 çekirdek işlemcisi 4 GM geçici belleği ve 128 GB’a kadar genişletilebilen sabit diski ile oldukça kaliteli bir deneyim sunuyor. Hem tasarım hem de özellikleri açısından akıllı telefon severlerin hayali olan bu telefonun ağırlığı ise sadece 153 gr. 

Nereden Alınır

Galaxy S6 Edge telefonların en uygun fiyatlı internet satışını yapan firmalardan birisi bizdeuygun sitesidir. Bizde uygun sitesinde telefonları tek çekimde 2700 TL fiyat ile almak mümkündür. Site üzerinden Samsung S6 Edge ürünlerine erişmek için http://www.bizdeuygun.com/Samsung-G928-Galaxy-S6-Edge-Plus-32GB-4G-Cep-Telefonu adresi kullanılabilir. Samsung kalitesini ve bizde uygun fiyatlarını kaçırmayın. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar