SÖKESPOR DİKKAT ÇEKİYOR

  • Aydın Gazete
  • 8 Şubat 2016
  • Yorumlar Kapalı

Didim Belediyespor, Sarayköyspor karşısında aldığı 1-0’lık galibiyetle liderliğini sürdürdü. Ligin ikinci yarısında 12’de 12 hedefiyle yola çıkan Sökespor ise hedefine emin adımlarla ilerliyor.
Kuşadası ve Ödemiş galibiyetleriyle dikkatleri üzerine çeken Sökespor, Pazar günü oynadığı Utaş Uşakspor engelini de maçın daha 2. Dakikasında bulduğu tek golle geçmesini bildi. Bölgesel Amatör Ligin 10. Gurubunda 30 puanlı iki takım Didim ve Muğla’yı yakından takip eden Sökespor, liderlik yarışında bende varım diyor. Utaş Uşak ise, Sökespor’uu bir puan gerisinde en yakın takipçisi durumunda.
Ligin 16. Haftasında BAL 10. Grupta toplu sonuçlar şöyle; Bornova: 1-Denizli Yeşilköyspor: 1, Denizli Kale Belediyespor:1-Ödemişspor:0, Ortaca Belediyespor:1-Kuşadasıspor:0, Sarayköyspor:0-Didim Belediyespor:1, Sökespor:1-Utaş Uşakspor:0, Uşak Belediyespor:0-İzmirspor:0.
Puan durumuna bakıldığında ise; Didim Belediyespor ve Muğlaspor 30’ar puanla ilk iki sırada yer alırken, 28 puanla Sökespor üçüncü, 27 puanla Utaş Uşakspor dördündü, 23 puanlı Ödemişsporu ise 22 puanla Sarayköyspor takip ediyor. Denizli Yeşilköyspor 20 puanla yedinci, 20 puanlı diğer takım ise sekizinci sırada yer alıyor. Puan tablosunun son beş sırasında ise Bornova, Denizli Kale, İzmir, Ortaca ve Uşak Belediyespor takımları yer alıyor.
Önümüzdeki haftanın programı ise şöyle: Denizli Yeşilköyspor-Sökespor, Didim Belediyespor-Uşak Belediyespor, İzmirspor-Bornova 1881 SK, Muğlaspor-Sarayköyspor, Ödemişspor-Ortaca Belediyespor, Uşak Utaşspor-Denizli Kale Belediyespor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar