Kuşadası EMITT’e Hazır

  • Aydın Gazete
  • 25 Ocak 2016
  • Yorumlar Kapalı

Kuşadası Belediyesi, Kuşadası’nı bir destinasyon olarak öne çıkarmak ve bölgenin marka değerini arttırmak amacıyla turizmcilerle işbirliği içerisinde başlattığı tanıtım atağını sürdürüyor. Aralık ayında Travel Turkey İzmir’e katılan Kuşadası Belediyesi, 28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan EMITT Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. Bu yıl 20’nci kez kapılarını açacak olan ve 71 ülkeden 4550 sektör temsilcisinin katılacağı EMITT’i bu yıl 150 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde başta KODER ve TÜRSAB olmak üzere turizmcilerin desteği ile açılacak olan 3. Salon E 350 No’lu 100 metrekarelik Kuşadası standında bir yandan yazılı ve görsel materyaller aracılığıyla ilçenin doğal, kültürel ve tarihsel zenginliklerinin tanıtımı yapılırken bir yandan da sektör temsilcileri ile buluşmalar gerçekleşecek.

TANITIM ATAĞIMIZ SÜRECEK

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası’nın turizmden hak ettiği payı alabilmesi için tanıtım çalışmalarına hız verdiklerini belirterek “Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT’e, turizmcilerimizle işbirliği içerisinde büyük bir titizlikle hazırlandık. Kuşadası’nı rağbet gören bir destinasyon haline getirmek ve marka değerini arttırmak için tüm turizmcilerimizle birlikte yurt içinde ve dışında tanıtım atağımız sürecek” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar