Dev Organizasyona Adım Adım

  • Aydın Gazete
  • 25 Ocak 2016
  • Yorumlar Kapalı

Gençlik Spor Bakanlığı ve Türkiye Muaytahi Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası Söke Gençlik Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğü ve Söke Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılacak. Şampiyonanın açılış töreni 29 Ocak 2016 Cuma günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek. Hergün saat 10.00’da başlayacak müsabakalar, saat 20.00’ye kadar sürecek. Söke 10 gün boyunca çekişmeli muaythai karşılaşmalarına ev sahipliği yapacak.

Söke Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü A. Turan Günen; “Tüm sporcu, antrenör, idareci ve federasyon temsilcilerin konaklaması CLC Golf Spa Resort Hotel’de olacaktır. Şampiyonaya tahmini 1.500 sporcunun katılması beklenmektedir. Müsabakalar 29 Ocak 2016 Cuma günü başlayacak. Şampiyonaya katılacak olan tüm sporculara başarılar dileriz” dedi.

Söke olarak böylesi bir dev organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaklaşık 1.500 sporcuyu Söke’mizde ağırlayacağız. İlçemiz spor dolu günler yaşayacak. Tüm sporseverleri bu organizasyonu takip etmeye davet ediyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar