Aydın TÜMSİAD, Yeni Vekilleri Ziyaret Etti

  • Aydın Gazete
  • 5 Ocak 2016
  • Yorumlar Kapalı

Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleşen ziyaretlerde TÜMSİAD Aydın şubesini temsilen Başkan Nusret Ünal, Başkan Yardımcıları Sezar Yüksel, Ali Dinçer Yönetim Kurulu üyeleri Serdar Ertuğrul, Kutsi Küçükyörü, Halil İbrahim Oğul hazır bulundu.
Program kapsamında Ak Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş, MHP Aydın Milletvekili Deniz Hepboylu, CHP Aydın Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan’a ziyaretler gerçekleştirildi. Ankara dışında olmaları sebebiyle CHP Aydın Milletvekilleri Metin Lütfü Baydar ve Hüseyin Yıldız ile görüşemeyen TÜMSİAD Aydın heyeti diğer vekillerle ana konunun Aydın ilinin öncelikli ihtiyaçlarının oluşturduğu sıcak toplantılar gerçekleştirdi.
Ziyaretler sonunda bir açıklama yapan TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, “Güzel Aydınımızın yeni Milletvekillerine yeni çalışma dönemleri hayırlı olsun diyoruz. İş dünyası olarak beklentimiz, iktidarı ve muhalefeti ile konu Aydın olduğunda Vekillerimizin aynı amaçlar etrafında birleşebilmeleridir. Eminiz ki bu ortaya çıkacak gür ses, Aydınımızın öncelikli ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir rol oynayacaktır. Kendilerine bu yeni hizmet dönemlerinde muvaffakiyetler diliyor Allah Utandırmasın diyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar