Nazilli’deki Dar Yollar Genişletiliyor

  • Aydın Gazete
  • 30 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediyesi tarafından Şirinevler Mahallesi 291 Sokak Polis Okulu güneyinde yer alan yolda genişletme çalışmalarına başlanacak.
Mevcut yolun dar olması sebebi ile genişletme çalışmaları yapılacak olan yolda incelemelerde bulunan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık çalışmaların başlatılması ve yolun bir an evvel halkın hizmetine sunulması için gerekli talimatları verdi.
Şirinevler Mahallesi 291 Sokak Polis Okulu Güneyinde yer alan mevcut dar yoldaki incelemeleri Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan, Çevre ve Şehircilik İmar Müdürü Koray Öden, Fen İşleri Müdürü Serkan Pekuğur ve Park ve Bahçeler Müdürü Şükrü Irgat ile birlikte yapan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Yeni açılan yollar ve mevcut yolların yenilenmesi konusunda Nazilli Belediyesi olarak tüm çalışmalarımızda gerekli özen ve hassasiyeti gösteriyor kullanışlı ve sağlam yollar yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü bu bizim görevimiz. Yeni yollar, Nazilli’nin gelişmesi ve büyümesi anlamına geliyor ki, bu da şehrimizin cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğinin göstergesidir. Yeni açtığımız yolları imara uygun, planlı bir şekilde yapıyoruz. Kentimizin yarınlarını oluşturmak, sağlam zeminler üzerine oturmuş bir şehir oluşturmak için çalışıyoruz. Altyapılar bir şehrin omurgasıdır. Altyapısı sorunsuz olan bir şehir güvenli ve sağlıklı bir şehirdir. İki aracın yan yana gelmesinde sıkıntı yaşanan ve Şirinevler Pazarına ulaşan bir yol olduğu için trafik yoğunluğu yaşanan bu yolun altyapısını eksiksiz olarak tamamlayarak genişleteceğiz. En kısa sürede genişletme ve düzenleme çalışmalarının tamamlanacağı bu yol şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar