Farklı Bir Sevgililer Günü İçin Bekliyorlar

  • Aydın Gazete
  • 12 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Sevdiklerini bir hediye ile sevindirmek isteyenlerin İzmir’deki ilk adreslerinden biri Bayraklı Tepeküle Kongre Merkezi oldu. Bayraklı Belediyesi’nin ev sahipliğinde Genciz Fuarcılık tarafından düzenlenen Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri 14 Şubat akşamına kadar sürecek. Her gün 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilen organizasyon farklı ürün guruplarıyla göz dolduruyor.

EN GÖZDE MÜCEVHER

Sevgililer Günü’nde sevgililerin vazgeçilmezi mücevher en çok tercih edilen hediye oldu. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan binlerce altın, pırlanta ve gümüş yüzük, kolye, bilezik, bros ve setler göz kamaştırdı. Mücevher ve değerli taş ürünlerinde maliyetine ve yüzde 70’e varan indirimlerin uygulanması organizasyondaki Altın ve Pırlanta özel bölümüne olan ilgiyi attırdı. Şaşırtan fiyatları gören çiftler katılımcı kuyumcuların yürek yakan özel koleksiyonlarını dikkatle inceledi. Her Sevgililer Günü’nde favori hediye olan mücevher bu yılın gözdesi oldu.

KİŞİYİ YANSITAN HEDİYELİKLER

Sevdiklerinin Sevgililer Gününü unutulmaz kılmak için kişiye özel hediyelik arayanların sayısı oldukça yüksek. Sevdiklerinin resimlerini camdan, metalde ve bezden oluşan hediyeliklere bire bir yansıtanların mutlulukları görülmeye değer. Güzellik ürünleri, Aşkın simgesi özel mumlar, Mesaj nakışlı gömlekler, Mesaj kutuları, Özel temalı sihirli kupalar, Sevgi saatleri, Temalı takvimler, Baskılı abajurlar, Puzzleler, Resimli yastıklar, 3D Lambalar, biblolar, Cüzdan, Gümüş, Bakır ve Yöresel ürünler başta olmak üzere binlerce ürün avantajlı fiyatlardan stantlardan alınabiliyor.

SEVDİĞİNİ EN İYİ TANIYANA ÖDÜL

Bu yıl 3. Kez arka arkaya Radyo Akademi Oscar Ödülünü alan Mustafa Karslıoğlu hafta sonunda hayranlarıyla birlikte Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’nde olacak. Pazar günü saat 14.00’de başlayacak radyo canlı yayınında Karslıoğlu çiftleri yarıştıracak. Birbirini en iyi tanıdığını verdikleri sorular ile kanıtlayan çift önemli bir ödülün sahibi olacak. Karslıoğlu, “Sevdiğimi en çok ben tanırım, diyenleri eğlence dolu bir günü yaşamaya davet ediyorum” dedi.

Sevgililer Günü akşamına kadar sürecek Sevgiliye Hediye, Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri her gün 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar