İran’da Çeşme rüzgarı

  • Aydın Gazete
  • 11 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Çeşme’nin en önemli turizm işletmelerinden olan 5 yıldızlı tatil merkezi Boyalık Beach Otel, İran’ın Tahran kentinde düzenlenen Tahran Uluslararası Turizm Fuarı’na katıldı.

Dünyanın önemli turizm fuarlarından biri olan ve sektör profesyonellerini bir araya getiren Tahran Turizm Fuarı’nda tanıtım faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Boyalık Beach Otel, dünyanın dört bir yanından gelen turizm acentelerine hem otelleri hem de bölgeleri hakkında bilgi vererek, bu yolla Çeşme başta olmak üzere tüm İzmir’de turizm sektörünün canlanmasına katkıda bulunuyor.

İzmir tanıtılıyor

Batı ülkelerince uygulanan ekonomik ambargoların kaldırılmasıyla birlikte rahat bir nefes alan İranlılar, gözlerini ülke dışındaki tatil fırsatlarına çevirdi. Bu avantajı elinde tutan Boyalık Beach Hotel, gerçekleştirdiği tanıtım etkinliği ile fuarda en çok ilgi çeken stantlar arasında yerini aldı. Dünya’nın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine bölgeyi ve İzmir’i anlatan Boyalık Beach Hotel çalışanları, yaz kampanyaları ve İzmir’in avantajlarından da bahsetti. Her yıl yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği ve bu yıl 10. kez düzenlenen fuar, turizm sektörünün tüm iş kollarından yatırımcıları bir araya getirerek yeni olanaklar sağlıyor. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar