Sigarayı Bırakmak En Büyük Hediye

  • Aydın Gazete
  • 11 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Tütün Kontrol Kurul Üyeleri; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim üyesi Doç.Dr.Raika DURUSOY, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalında Öğretim üyesi Prof.Dr.Türkan GÜNAY ve Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcisi İsmail BİNGÖL’ün yanısıra; Yaşar Üniversitesi  Rektör vekili ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ümit Atabek ve Halkla İlişkiler Müdürü Hale DUYMAZ, İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Fatih VARGELOĞLU, TEİAS 3. Bölge Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Nilgün HEKİMCİ, Müdür Yardımcımız Dr.Fatma ALPAY, Şube Müdürümüz Gülgün NAYMAN, Fevzi Çakmak Ortaokulu Okul Müdürü Serkan KALE, Rehber Öğretmen Hidayet EVİRGEN ve öğrencileri katıldı.

Akran Eğitimi Projesi Tiyatro Oyunu Sergilendi

Yaşar Üniversitesi, Fevzi Çakmak Ortaokulu ve TEİAS 3. Bölge Müdürlüğüne tutünle mücadele konusundaki örnek çalışmaları nedeniyle teşekkür belgesi verildi. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Karabağlar Fevzi Çakmak Ortaokulu; öğrencileri tutünle mücadele konusunda akran eğitimi projesi kapsamında kendi yazdıkları bir tiyatro oyunu ve sigaranın zararları hakkında hazırladıkları sergiyle okullarındaki tüm öğrencilere görsel olarak ulaşmayı başarmışlardır. Bu çalışmaları nedeniyle okul yönetimi ve öğrencilere teşekkür ediyoruz. Düzenlenen törende Fevzi Çakmak Ortaokulu adına Okul Müdürü Serkan KALE ve Rehber Öğretmen Hidayet EVİRGEN’e ve etkinlikleri gerçekleştirilen 27 öğrenciye teşekkür belgesi takdim edildi.

TEİAS 3. Bölge Müdürlüğüne Teşekkür

Türkiye Elektrik İşletmeleri Anonim Şirketi 3. Bölge Müdürlüğü; 2016 şubat ayında sigarasız kurum çalışmaları kapsamında personelini; seminer, broşür ve kitapçıklarla bilgilendirme ve sigarayı bırakmanın teşvik edilmesini sağlanmış, ek olarak açık alanlarda sigara tüketiminin sınırlandırılması ve bu uygulamanın kırmızı çizgiler, uyarı tabelaları ile duyurulmasıyla açık alanlarda da sigara tüketimi sınırlandırmıştır. Bu çalışmaları nedeniyle TEİAS 3. Bölge Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Düzenlenen törende TEİAS 3. Bölge Müdürlüğüne teşekkür belgesi Müdür Yardımcısı Nilgün HEKİMCİ’ye takdim edildi

Kampüs Çalışması Yapan İlk Üniversite

Yaşar Üniversitesi ilimizde kurulduğu günden bu yana kampüste açık alanlarda sigara içimini kısıtlayarak sigarasız kampüs çalışmaları yapan ilk yükseköğrenim kurumudur. Kampüste toplam iki alanda sigara içimine izin veren Yaşar Üniversitesine “Dumansız Kampüs Sahası” uygulaması için teşekkür belgesi Rektör vekili ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ümit ATABEK’e takdim edildi.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar