Başkan Tosun, filenin meleklerini ağırladı

  • Aydın Gazete
  • 11 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, Türkiye Voleybol Federasyonu İzmir Yıldız Kızlar Ligi ile Mini Voleybol A ve B liglerinde elde ettiği başarılarıyla Dikili’nin gururu olan Lodos Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı voleybolcuları ile teknik ekibini makamında ağırladı. Buluşmada, Lodos Gençlik ve Spor Kulübü adına başarılı voleybolcu Ayşenaz Uzeltürk, teknik sorumlular Murat Solmaz ve Ayşenur Şahin ile birlikte Başkan Mustafa Tosun’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür edip, çiçek takdim etti.

 

Büyük Onur Duydum

      

Voleybolda farklı kategorilerde elde ettikleri başarılarla Dikili’ye büyük gururlar yaşatan Lodos Gençlik ve Spor Kulübü sporcu ve teknik ekipten oluşan heyetle bir araya gelmekten büyük onur duyduğunu ifade etti.  Nazik ziyaretlerinden dolayı filenin meleklerine ve teknik heyete teşekkür eden Başkan Tosun, sporcular ve antrenörlere önümüzdeki süreçte çıkacakları müsabakalar için başarı diledi.

 

Başarılarınız Göğsümüzü Kabartıyor

 

Konuşmasında sporda başarının vazgeçilmez unsurlarının inanmak ve sağlam bir altyapı kurmak olduğuna vurgu yapan Başkan Tosun, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bugün ortaya çıkan başarıyla görüyoruz ki, Dikili Lodos Gençlik ve Spor Kulübü’nün inanan bir kadrosu ve sizler gibi başarıyı hedeflemiş sağlam bir altyapısı var. Sağlam bir alt yapı diyorum, çünkü her takımın mayasında başarma azmi var. Sizleri elde ettiğiniz başarılı sonuçlardan ötürü bir kez daha kutluyorum. Biliniz ki, başarılarınızla hep göğsümüzü kabarttınız. Bundan sonra da başarılarınızın artarak devam edeceğine gönülden inanıyorum. Sizinle gurur duyuyor ve sizden şampiyonluklar bekliyoruz. Dikili Belediyesi olarak spora, sporun tüm dallarına ve sporculara olan desteğimiz her zaman sürecek”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar