Elektrik Faturası Ödemek Artık Çok Kolay

  • Aydın Gazete
  • 11 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

Elektrik faturası ödemek için artık dışarıya çıkmanıza gerek yok. İnternet üzerinden online bir şekilde elektrik faturalarınızı ödeyebileceğinizi biliyor muydunuz? Artık bu kanal üzerinden elektrik faturalarınızı sorgulayabilir, ve dilerseniz elektrik faturası ödeme işlemi yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız bu ödemelerde komisyon ücreti de ödemiyorsunuz. Yakın zamana kadar internet üzerinden fatura ödemek hayal iken, firmamız sizlerin kolaylığı için faturalarınızı kolay bir şekilde ödeyebileceğiniz online ödeme sistemi geliştirmiş bulunmaktadır.

elektrik faturası yatırma yapan müşteriler, web sitesine girerek bu işlemleri sadece 1 adım da gerçekleştirebilirler. Hem sıra beklemeye, hemde komisyon ücreti ödemeye son diyorsanız doğru yerdesiniz. Bir çok enerji kuruluşunun da desteklediği firmamız, online bir şekilde elektrik borcu ödeme işlemi yapmaktadır. Bankalar veya ptt lerin alt yapılarını kullanarak, bddk onaylı sertifa ile, işlemleriniz sadece birkaç adım da gerçekleşmektedir.

Üstelik elektrik faturası ödeme işlemi yaptıktan sonra, başka firmalara ait faturalarınızı da kolay bir şekilde sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. Sadece elektrik değil, diğer firmalara ait faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Hem elektrik hemde diğer firmalara ait faturalarınızı da öderken sıra beklemiyor ve komisyon ücreti ödemiyorsunuz.

Değerli müşterilerimiz, dışarıda sıra beklemekten ve komisyon ücreti ödemekten sıkıldıysanız, lütfen faturalarınızı web sitemiz üzerinden ödeyiniz. Çünkü firmamız sizlerden komisyon ücreti talep etmiyor ve sıra beklemenizi engelliyor. Ödeme ekranın da onay aldığınız gibi, faturalarınız anlık olarak ödenmiş oluyor. Bu sayede hem sıra beklemekten kurtuluyorsunuz, hemde komisyon ücreti ödemekten kurtuluyorsunuz.

Üstelik, mühürlenen elektriğinizin faturasını da öderken komisyon ücreti alınmıyor ve sıra beklemiyorsunuz.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar