Mutluluğun formülü ANKAmall’da

  • Aydın Gazete
  • 10 Şubat 2017
  • Yorumlar Kapalı

ANKAmall, Ankaralıları ünlülerle buluşturmaya devam ediyor. Sevgililer Günü yaklaşırken, AVM’nin  bu haftaki ünlü konuğu Aşkım Kapışmak olacak. Şubat ayı etkinlikleri kapsamında her hafta sevilen isimleri ziyaretçileri ile buluşturan ANKAmall, 11 Şubat Cumartesi saat 15.00’te ünlü davranış bilimci ve yazar Aşkım Kapışmak’ı ağırlayacak.

Üzümlü Kek’i İmzalayacak

Kişisel gelişim ve romantik kitapların ünlü yazarı Aşkım Kapışmak, hayranları ile hasret giderirken, son kitabı Üzümlü Kek’i de imzalayacak. AVM’deki özel set-up alanında gerçekleştirilecek etkinlikte mutluluğun formüllerini de hayranlarıyla paylaşacak olan yazar Ankaralılara hoş bir söyleşi fırsatı sunuyor.

Takibe Takip Mottosu Sürüyor

Şubat ayı boyunca “Fenomenlerle takibe takip” mottosuyla düzenlediği etkinliklerde ünlüleri Ankaralılar ile buluşturan ANKAmall,  daha önce sosyal medya fenomenleri Semih Varol, Koray İzitaş ve Mehmet Burak Torun’u alışveriş merkezinde ağırlamıştı. Aşkım Kapışmak’ın konuk olacağı bu haftaki etkinliğin ardından ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu ve Pedagog Yazar Gözde Erdoğan da sevenlerinin karşısında olacak.

Sevgililer Günü hediyesi de ANKAmall’dan

11-12 Şubat tarihlerinde ANKAmall’dan 150 liralık alışveriş yapan ziyaretçiler sevgililer gününe özel hazırlanmış sevgi ve aşkı yansıtan tasarımlarla bezenmiş kupa hediyesine de sahip olacak. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar